Forumowa mafia

Mafia powróciła! Nikt nie może spać spokojnie...

Nie jesteś zalogowany na forum.

#226 2023-02-27 23:41:27

Stewardessa
Użytkownik
Dołączył: 2023-01-03
Liczba postów: 35
MacintoshSafari 604.1

Odp: MAFIA 9

Dziękuję wszystkim za grę [dblpt])
Po tylu wpadkach z zaufaniem stałam się bardzo podejrzliwa. A jak kogoś zaczniemy podejrzewać to co by nie robił, wszystko wydaje się podejrzane. Także nie chciałam słuchać argumentów Gorzelnika. Ale lepiej to niż przesadzić w drugą stronę.
Detektyw mnie sprawdził na początku gry. Też podeszłam najpierw sceptycznie do tego i nie zdradziłam od razu, że jestem Księdzem. Ruch Mikołaja był bardzo dobry. Nie wiem jak potoczyłaby się gra, by tego nie zrobił. Koszykarz celnie odczytał Pilotowi akt oskarżenia. Mafia zagrała ciekawie.
Pilot oddał głos na Testera łóżek, Tester na Pilota a Sprzątaczka na Koszykarza.
Wkrętka Pilota na priv, że już nie gra ( mam nadzieję że to wkrętka )i rzucenie podejrzeń na dwóch miastowych było ciekawym zagraniem. Jednego i tak podejrzewałam niesłusznie od początku
a drugi odpadł zaraz za brak aktywności, więc nic to nie zmieniło, ale kreatywnie.
Brawa dla Gorzelnika za upicie Testera. Nie trafiłam z modlitwą, więc nie tylko sprawdził mafioza, ale nas uratował. Co prawda uwierzyliśmy mu dopiero po sprawdzeniu, ale miał swoje powody, by nie barmanować publicznie. Gratulacje dla Nauczycielki przyrody za profesjonalne nie rzucanie się w oczy, by mafia nie brała jej pod uwagę, że może być Detektywem. Drugie głosowanie było pełne emocji. Nagły zwrot akcji, tak nagły , że Statystka nie zdążyła doczytać. A domyślam się, że Tester aktywnie działał na privach. Mafia sprytnie zostawiła vabank na drugi mord
i niestety im się udało. Chciałam modlić się za siebie, ale zmieniłam zdanie. Dzięki Koszykarzu za przywrócenie mnie do gry. Sprawdzenie Statystki potwierdziło, że mówi prawdę. Postanowiliśmy wziąć ich
z zaskoczenia. Mafia miała pecha, że Detektyw się uchował całą grę, Barman dobrze upił a Sędzia od razu ujawnił. Gdyby Sprzątaczka udała Zbawiciela
w tym czasie co Koszykarz zadziałał to mogłaby jeszcze nieco namieszać. A tak została nam drogą selekcji. Zapraszam wszystkich na catering a Gorzelnik mam nadzieję coś poleje [dblpt]piwo[dblpt]
64ea25a845178e3emed.jpg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka