Forumowa mafia

Mafia powróciła! Nikt nie może spać spokojnie...

Nie jesteś zalogowany na forum.

#126 2023-10-20 13:55:01

Diler
Użytkownik
Dołączył: 2023-10-13
Liczba postów: 10
AndroidChrome 117.0.0.0

Odp: Mafia 11

Ja proponuję napić się już teraz wszystkim w końcu piąteczek piatunio dziś

Offline

#127 2023-10-20 14:58:53

Łowca nagród
Użytkownik
Dołączył: 2023-10-15
Liczba postów: 12
MacintoshSafari 604.1

Odp: Mafia 11

Ostatni łyk na odwage ! Siup w ten kaczy dziub!

Offline

#128 2023-10-20 20:35:32

Weterynarz
Użytkownik
Dołączył: 2023-10-15
Liczba postów: 12
MacintoshSafari 604.1

Odp: Mafia 11

coś tu się cicho zrobiło odkąd wiadomo kto jest kim haha

Offline

#129 2023-10-20 21:17:22

Portier
Użytkownik
Dołączył: 2023-10-13
Liczba postów: 25
AndroidChrome 117.0.0.0

Odp: Mafia 11

Za dobrą modlitwę leci kolejka Malibu  [sred])

Offline

#130 2023-10-20 21:30:08

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 117.0.0.0

Odp: Mafia 11

Witam wszystkich ten piątkowy wieczór.

Wieczór jest miły dla mafii a mniej miły dla członków miasta.
Cieszmy się kochać ludzi miastowych tak szybko odchodzą.
Portier tego dnia ostatni kończył pracę, lecz już było wiadomo że to nie był jego dzień- robił wtedy nadgodziny. Z pracy wyszedł o zmroku było już ciemno, a w ręku trzymał piwo  którego nie dopił podczas zmiany, podczas powrotnej drogi do domu napadło go dwóch członków mafii którzy zobaczyli że jest to butelka zwrotna, więc Dali mu dwa strzały pod żebra maczetą (nie był to brak żelaza w organizmie, tylko chęć zarobkowa). Tym samym portiera zabrała karetkę i walczy o życie ale czy wywalczy, stan był ciężki ponieważ poziom żelaza we krwi raptownie się podniósł.
Tymczasem krawcowa miała uszyć nowy strój dla babci klozetowej. Niestety strój okazał się nietrafny, babcia klozetowa postanowiła utopić w toilet krawcową. Krawcowa walczy o życie robi jak rybka puf puf...
Dzisiaj mordzie ginie krawcowa oraz portier. Przysługuje im napisanie testamentu najpóźniej do następnego głosowania. Głosowanie jutro o godzinie 21:48. Zachęcam do aktywności.
Handlowiec nie dostaję dzisiaj upomnień za brak aktywności ponieważ ma problemy techniczne i nie wiemy jak je rozwiązać.
Życzę wszystkim miłego i pijanego piątku

Wiadomość dodana po 14 min 07 s:
Info z ostatniej chwili!!!
Poziom alkoholu etylowego w organizmie portiera wynosił ponad 9 promili, w dodatku duży przypływ żelaza nie pozwolił mu by dalej kontynuować rozgrywkę, dziękujemy mu za grę czy należy mu się napisanie testamentu najpóźniej do następnego głosowania które odbędzie się jutro o godzinie 21:48.
Krawcowa w ostatniej chwili wyciągnęła z głowy z toilet i ocknęła się zaatakowała babcię klozetową rolką papieru toaletowego, z babci klozetowej pozostała tylko Mumia uważajcie żeby nie straszyła was Halloween.
Krawcowa powraca do gry.

Ostatnio edytowany przez Wujek Kamil (2023-10-20 21:31:59)


Mistrz gry

Offline

#131 2023-10-20 22:32:19

Krawcowa
Użytkownik
Dołączył: 2023-10-13
Liczba postów: 24
MacintoshSafari 604.1

Odp: Mafia 11

Witam ponownie.
Ciężko było. Muszę się porządnie zdezynfekować.
Sorki Portierze, że trochę daliśmy w gaz za wcześnie i straciłeś czujność.
Mam wyrzuty sumienia.
Byłam detektywem jak się domyślacie. Sama puściłam głuchy telefon
o Behawiorystce do trzech Graczy ( nawet miastowych wyszło teraz).
Niestety sama musiałam wygłosić apel do barmana.
Długo się wahałam z drugim sprawdzeniem. Diler mi pomógł, pisząc że zagłosuje
na mnie. Także kupujcie co tam kazdy potrzebuje przy weekendzie póki Diler jeszcze z nami…
Miłego piątku wszystkim [dblpt]beer[dblpt]

Offline

#132 2023-10-21 09:16:35

Diler
Użytkownik
Dołączył: 2023-10-13
Liczba postów: 10
AndroidChrome 117.0.0.0

Odp: Mafia 11

My w składzie mafijnym rezygnujemy opuszczamy sami miasto popijać drinka, nasze postulaty na przyszłość:
1. Przy składzie miasta więcej niż 10 powinno być 4 mafijnych dla równowagi
2. W takim składzie mafii już takim byłyśmy poprosimy na przyszłość nagranie wyciąganych karteczek z funkcjami co do składu mafii bo chcemy też widzieć w niej np portiera każdy powinien pełnić różne funkcje w różnych edycjach
3. Prowadzący nie pisze z członkami gry oprócz głosowań nie ma sugestii bo nawet brak odpowiedzi jest odpowiedzią lub podpowiedzią
4. Problemy techniczne nie tłumaczą braku postów, chcesz grać pisz kombinuj internet albo wylot z gry bo to gra i zabawa dla chętnych nic na siłę
Dziękujemy nie żegnamy się tylko mówimy do zobaczenia!

Offline

#133 2023-10-21 10:01:22

Portier
Użytkownik
Dołączył: 2023-10-13
Liczba postów: 25
AndroidChrome 117.0.0.0

Odp: Mafia 11

Danke za wspólne zmagania, miło było się zmierzyć po pół roku  [dblpt]tak[dblpt]
Nawet przy 11 zawsze 2-3 os. odpadają za olewkę, więc szanse były w miarę wyrównane. Kiedyś przy 11 było 4 w mafii,ale bez opcji va banque. Graliście va banque w głosowaniach od początku i leciały posty o niczym + det miał nosa do 1 sprawdzenia. Nota bene, mi jakoś nie zaufała... Żadnych podpowiedzi nie dostawałem, diler i łowca mi się rzucili w oczy od 1 kolejki, nawet nie wiedziałem kto się kryje pod tymi zawodami.
Portier już był kilka razy w mafii,a zmiany co kolejkę są bez sensu, bo to żadna sztuka kogoś wytypować na podstawie roli w poprzedniej edycji. Zakładam że losowanie było w dobrej wierze.
Odwieczny problem jak zebrać choćby 10 chętnych...
Wiadomo,że jest ciekawiej i przyjemniej jak jest dużo osób aktywnych, bo łatwiej się ukryć i jakieś nowe twarze,ale cudów nie ma...
Liczę na kolejne edycje niedługo,żeby coś ciekawego poczytać przy małpce i żeby przegrani mogli się odegrać.

Offline

#134 2023-10-21 11:03:38

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 117.0.0.0

Odp: Mafia 11

Właśnie zakończyła się 11 edycja mafii!
Czas na krótkie podsumowanie!
Detektywem była Krawcowa.
Księdzem był Budowlaniec
Barmanem był Handlowiec
Zbawicielem był Portier
Sędzią był Król Julian
Pozostali członkowie miasta to: Rzeźbiarz, Piekarz, Weterynarz.
W składzie mafii: Diler, Łowca nagród, Behawiorystka.
Pierwszego dnia w niedzielę gra rozpoczęła się. Działo się za mało, post dodało dwóch użytkowników Krawcowa oraz Król Julian drugiego dnia natomiast każdy się przywitał, powiedział jak mu przykro. Detektyw sprawdził Behawiorystkę która była członkiem mafii. Tego dnia 6 osób dostało upomnienia za brak postów!
Wtorek dzień głosowania
Przy pierwszym głosowaniu okazało się że odpada Król Julian członek miasta. Za brak posłów oraz brak głosu odpadł również Rzeźnik był on członkiem miasta.
Atmosfera była gęsta i niezdrowa.
Król Julian był sędzią swoją rolę przekazał Weterynarzowi.
Środa mord
Tego dnia mafia postanowiła zamordować Krawcową, ale barman którym był Handlowiec upił Behawiorystkę, ksiądz
którym był Budowlaniec modlił się w tym dniu Behawiorystkę. Każdy z miasta cieszył się sukcesem.
Czwartek był dniem głosowania, Król Julian dodał testament. Na dwie godziny przed głosowaniem atmosfera się podkręciła, każdy coś pisał [dblpt]) W głosowaniu jasno wyszło że Behawiorystka która jest członkiem mafii opuszcza miasto. Tego dnia odpadł również Budowlaniec który był księdzem,  za brak postów oraz głosu. Detektyw sprawdził Dilera który był członkiem mafii. Krawcowa napisała by Diler wraz z Łowcą nagród wytłumaczyli dlaczego zagłosowali tak a nie inaczej. Piątkowy wieczór mafia usunęła z miasta Krawcową oraz Portiera, zbawiciel przywrócił do gry Krawcową.
Rano w sobotni wieczór mafia postanowiła zakończyć rozgrywkę.
Dziękuję wszystkim za grę. Do zobaczenia wkrótce!!!!


Mistrz gry

Offline

#135 2023-10-21 11:44:05

Krawcowa
Użytkownik
Dołączył: 2023-10-13
Liczba postów: 24
MacintoshSafari 604.1

Odp: Mafia 11

Dziękuję również wszystkim za grę. Mafia miała szczęście, że dwóch członków miasta odpadło za brak aktywności ( w tym ksiądz) ale i pecha, że przy pierwszym sprawdzeniu została odkryta Behawiorystka ( co zawsze komplikuje dużo ). Jak nic nie wiadomo to łatwo pozbyć się va banque dwóch miastowych.
Jestem pełna podziwu, bo mimo tego że znam 8 z Was z postów rozpoznałam przez pierwsze dni tylko Portiera. Nie współpracowałam z nim w ogóle, ale teżgo nie sprawdziłam. Nieważne kto kim jest, ale mimo wszystko to rozkminiamy tak po prostu z ciekawości. Nie żebym miała coś do poetów,ale to był impuls. Wierszowany post Behawiorystki. Miałam wrażenie, że się maskuje. I to był dobry strzał. Diler też pisał wierszem i pomyślałam, że są jak z jednej drużyny, ale miałam duży dylemat przy drugim sprawdzeniu. Zaczęłam podejrzewać Budowlańca i zakładałam, że tylko dwoje z mafii zagłosowało na Króla Juliana.  Mogłoby być różnie, gdyby Diler i Łowca nagród mnie nie zaatakowali przed głosowaniem. Nie dziwie im się, bo gra była warta świeczki. Budowlaniec odpadł .  Zostało 8 graczy. Potrzebowali tylko jednego głosu od miastowego na Krawcową i wszystko byłoby inaczej.
Mafia grała odważnie od początku.
Mogło to się opłacić.
Do zobaczenia wkrótce w innych składach!
Miłego weekendu [dblpt])

Wiadomość dodana po 06 min 59 s:
P.S. Kto chciałby poprowadzić kolejną edycję?
Bo Wujek Kamil zapomni jak się gra [dblpt]D

Offline

#136 2023-10-21 13:28:51

Portier
Użytkownik
Dołączył: 2023-10-13
Liczba postów: 25
AndroidChrome 117.0.0.0

Odp: Mafia 11

Proponuję >13 zawodników na parszywą trzynastkę i razu nową edycję 12, póki jesteśmy w gazie [dblpt]strongmen[dblpt]

Offline

#137 2024-01-02 16:00:20

Pepsaj
Użytkownik
Dołączył: 2024-01-02
Liczba postów: 1
WindowsChrome 120.0.0.0

Odp: Mafia 11

Jak można się zapisać do nowej edycji?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka