Forumowa mafia

Mafia powróciła! Nikt nie może spać spokojnie...

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-08-04 21:39:49

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
Windows 8.1Firefox 103.0

mafia 6

I.Lista uczestników:
OGRODNIK
DAWCA NASIENIA
URBANISTA
SIERŻANT SZTABOWY
BEHAWIORYSTA
TERRORYSTKA
MAGISTER
TANCERZ
PRACZKA
KASKADER
Wyżej wymienieni uczestnicy zostali  podzieleni w drodze losowania  na dwie grupy: MAFIĘ i MIASTO
10 osób :3 osoby w mafii  7 osób w mieście
UWAGA
Zmiany w regulaminie!!!
Patrz REMIS
I nowa opcja dla mafii   
Spośród MIASTA 5 osób  ma dodatkowe funkcje:
DETEKTYW- po mordzie mafii (i przed pierwszym głosowaniem) wysyła wiadomość do Mistrza Gry z nazwą gracza, którego podejrzewa o przynależność do mafii; dostaje odpowiedź "X należy do mafii/miasta"
KSIĄDZ - przed mordem mafii wysyła Mistrzowi Gry wiadomość z nazwą osoby, za którą tej nocy ,,modli się"; w przypadku gdy wybór mafii i księdza danej nocy pokryje się nikt nie zostaje wyeliminowany (i nie ujawnia się kim była ta wskazana osoba), Ksiądz MOŻE modlić się za siebie i nie może modlić się dwa razy pod rząd za tę samą osobę
ZBAWICIEL - raz w ciągu gry może w dowolnym momencie wskrzesić jedną osobę, którą wyeliminowała mafia podczas mordu; może to zrobić przed i po swojej śmierci; nie może wskrzesić siebie; po wskrzeszeniu nie informuje się kto jest Zbawicielem i wskrzeszona osoba jeśli miała wcześniej funkcję Detektywa lub Księdza to zostaje zwykłym miastowym
SĘDZIA- może jeden raz w ciągu gry podczas głosowania ujawnić się i skorzystać ze swojego prawa podwójnego głosu; jeśli zginie przed wykorzystaniem tej możliwości, wskazuje Mistrzowi Gry (na PW) osobę, która zostanie sędzią na jego miejsce. Jeśli wskazana zostanie osoba z mafii - rola przepada (nie informuje się o tym uczestników gry).
BARMAN- raz w ciągu gry może przed mordem mafii upić wybranego gracza ( pisze PW do Mistrza Gry )Jeśli upije członka mafii to nikt tej nocy nie ginie w mordzie mafii. Jeśli Barman zginie to wskazuje Mistrzowi Gry osobę, która przejmie jego rolę. Jeśli wskaże członka mafii, rola przepada. Nie informuje się o tym uczestników gry.

Nowa opcja dla mafii
VA BANQUE Mafia w pierwszym lub drugim mordzie
może jeden raz na całą grę ( nie musi skorzystać z tej opcji ) zagrać va banque i zamordować dwóch graczy. Jeśli Ksiądz pomodli się za jednego z nich, to żaden nie ginie. Jeśli Ksiądz nie trafi z modlitwą , giną dwaj zawodnicy. Jeśli Barman upije członka mafii oczywiście do mordu również nie dochodzi.  Nowa opcja jest szansą dla mafii, by pozbyć się dwóch graczy na raz. Jest to z drugiej strony też potencjalne ułatwienie dla Księdza, bo
ma większe szanse, by dobrze się pomodlić, gdy dwie osoby są zagrożone.
II. Rundy
Co drugi dzień do  19:30- głosowanie Co drugi dzień do 19:30- mord mafii Pierwsze głosowanie jutro do 19:30
Obowiązuje wpisanie minimum 2 postów w każdej rundzie , na początku do pierwszego głosowania , póżniej pomiędzy  głosowaniem a mordem mafii i pomiędzy mordem a głosowaniem. Za ich brak Mistrz Gry wysyła ostrzeżenie. Za brak oddania głosu również jest jedno ostrzeżenie. Przy dwóch - następuje wyeliminowanie gracza z dalszej gry. W wyjątkowych okolicznościach przysługuje odwołanie od ostrzeżenia. Rozpatruje je Mistrz Gry.
III. Uwagi
1)Każdej kolejnej uśmierconej osobie przysługuje prawo do napisania po śmierci JEDNEGO postu (tzw. testamentu), najpóźniej do kolejnego głosowania lub mordu mafii (w zależności w jaki sposób zginęli). Osobom wyeliminowanym z powodu dwóch (lub więcej) ostrzeżeń nie przysługuje testament.
2)Jeśli Ksiądz, Detektyw, Zbawiciel, Sędzia, Barman zginą - nie informuje się o tym (po prostu mówi się tylko, że zginął członek miasta).
3) Przy remisie w głosowaniu np. 2 głosy na X, 2 głosy na Y, 1 głos na Z, 1 głos na W - o tym czy odpada X czy Y decydują osoby głosujące na Z i W.Jeśli nadal będzie remis np. 3 głosy na X, 3 głosy na Y - o tym kto zakończy rozgrywkę zadecyduje Mafia.
4) Wysyłanie do innych uczestników gry zrzutów ekranu (tzw. "screenów") ze swoją rolą w grze jest kategorycznie zabronione.
5) Gracze należący do miasta nie mogą kontaktować się ze sobą poza tym forum. Dozwolone są jedynie prywatne wiadomości (PW) na forum pomiędzy żyjącymi graczami.
6) Zaczynamy od dyskusji i głosowania wszystkich mieszkańców (nie od mordu Mafii).

gdzieś zupełnie niedaleko, na zielonej i rozgrzanej letnim upałem wyżynie lubelskiej, rozsiadło się malowniczo położone miasteczko o swojskiej nazwie Farsowice. Jest ono znane z nad wyraz dobrze zorganizowanej przestępczości. drzewiej bywało, że okrutne i zuchwałe mafie niemiłosiernie grabiły nieporadnych mieszkańców i używały sobie z nimi jak tylko chciały. jedna szajka postanowiła nawet przed swym wyjazdem na wczasy pod palmę, zestekować resztę ocalałych z rozgrywki mieszkańców i użyć jako grillowanej zakąski do wódki. milicja była bezradna. zła karta odwróciła się całkiem niedawno, kiedy to po uchwyceniu trio złoczyńców w mieście zapanował pozorny spokój. po przepędzeniu ostatniej podstępnej mafii (kierowca autobusu uprowadził swój pojazd, udał się w dotąd nieustalonym kierunku i mimo zastrzeżenia pojazdu w SIS jako utracony na terenie Pl, nadal go szukają), najwyraźniej pojawili się jej niechlubni naśladowcy...
a bylo to tak. po licznych zgonach burmistrzów w niewyjaśnionych okolicznościach, nikt nie chciał stanąć do wyborów, ceniąc swe ciche i spokojne życie, dlatego premier musiał ustanowić w Farsowicach zarząd komisaryczny. p.o. burmistrza został niejaki Stanisław Hołodupski z hasłem: "więcej, lepiej, taniej, weselej". jak obiecał - tak też zrobił. mieszkańcy ucieszyli się ogromnie, gdyż urzędnik nie szczędził publicznych funduszy na liczne inicjatywy obywatelskie. wprowadził m. in. innowacyjny projekt hodowli świni miejskiej - "świnia w każdym domu", czy dofinansowania do uprawy w mieszkaniu śpiewającej kapusty. a skrytoholicy? ci najbardziej mogli liczyć na jego szczodrą rękę. burmistrz wymyślił nowy program socjalny "bimber+" i zapewnił wszystkim mieszkańcom raz w tygodniu po pajdzie chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym, po garnku bigosu, po lasce kiełbasy i po baniaku bimbru na osłodę losu. a że mieszkańcy za kołnierz nie wylewali, nie wylewają i wylewać nie będą, bardzo im się nowy burmistrz spodobał. na rynku nie milkły liczne głosy pochwalne, jakiego to zaradnego gospodarza zyskał miejski ratusz. nie tylko sam się nachapał, lecz i nie zapomniał o maluczkich szaraczkach i potrzebujących!
niestety jak to w życiu bywa, sielanka nie trwała długo... raz pod wozem, raz pod wozem. pewnego słonecznego dnia burmistrza znaleziono na działce za miastem wsadzonego do beczki okowity. co by nie mówić, piękna śmierć... komu się naradził jowialny i wesoły jegomość? czy są tu jacyś abstynenci? co teraz poczną mieszkańcy? czy jak to mają w zwyczaju, w natłoku innych spraw zamiast wytropić i ukarać złoczyńców, będą kręcić się na karuzeli, wytłuką tłuczkiem sąsiadów, a mafia weźmie coli do popicia i pozwalnia ludzi z życia? chodzą słuchy, że mafia nie idzie na spacer do obcego, lecz górskimi ścieżkami chadzają ci niegodziwcy. pijmy, bawmy się, ale o swoich też pamiętajmy! ciąg dalszy nastąpi...

Z ogromnym smutkiem zawiadamiam o śmieci nowego Burmistrza. Jak sądzicie - kto mógł go zabić? Gdzie jest MAFIA? Kto chce przejąć kontrolę nad naszym miasteczkiem?


Gracze:
OGRODNIK
DAWCA NASIENIA
URBANISTA
SIERŻANT SZTABOWY
BEHAWIORYSTA
TERRORYSTKA
MAGISTER
TANCERZ
PRACZKA
KASKADER

Wśród nich 3 należą do MAFII, a 7 do MIASTA.


Dyskutujemy i najpóźniej do jutra 05,08 do 19:30 przesyłamy swoje typy w postaci Prywatnej Wiadomości (lub jak ktoś bardzo chce to Whatsapp lub Messenger).

Proszę wszystkich graczy o dokładne zapoznanie się z regulaminem, a w razie wszelkich wątpliwości co do zasad gry służę pomocą.  


Swoje głosy proszę wysyłać na konto PREZYDENT nie na mafia po latach
POWODZENIA!!!


Mistrz gry

Offline

#2 2022-08-04 22:26:51

Magister
Użytkownik
Dołączył: 2022-07-30
Liczba postów: 8
AndroidChrome 103.0.0.0

Odp: mafia 6

Witam i o zdrowie pytam  [dblpt]beer[dblpt]
Jako biegły magister w zakresie języka polskiego miałem ciepłą posadę w ratuszu. Pisałem naszemu poczciwemu burmistrzowi przemówienia, a teraz czuję pustkę... A że za kołnierz nie wylewam, to z przyjemnością pomogę złapać tych podstępnych abstynentów, co wykończyli mojego pryncypała i dobrodzieja. Bierzmy się do roboty  [dblpt]piwo[dblpt]

Offline

#3 2022-08-04 22:30:31

Dawca nasienia
Użytkownik
Dołączył: 2022-07-30
Liczba postów: 8
MacintoshSafari 604.1

Odp: mafia 6

Dobry wieczor wszystkim
Ciężkie czasy. Studiuję  prawo, a paliwo tak skoczyło, że nie mam za co jeździć na wieś po słoiki. A jeść i pić trzeba, dlatego dorabiam na boku.
Biedny Burmistrz [dblpt](
Pocieszające, że był znieczulony w ostatnich chwilach życia.
Musimy szybko złapać sprawców!
Winnych szukałbym wśród abstynentów, bo inni by najpierw opróżnili beczkę.

Offline

#4 2022-08-04 22:41:30

Sierżant sztabowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-07-30
Liczba postów: 10
AndroidChrome 103.0.5060.129

Odp: mafia 6

Witam, i o zdrowie pytam, musimy odnaleźć sprawców i to szybko, burmistrz dobry człowiek nie raz sie w woju z nim pllo, równy ziom był, żal ciągle czuje ale trzeba działać!

Offline

#5 2022-08-05 13:48:56

Kaskader
Użytkownik
Dołączył: 2022-07-30
Liczba postów: 7
AndroidChrome 96.0.4664.104

Odp: mafia 6

Wlaśnie wrócilem z hollywooda i od razu na pogrzeb musze sie szykować. Przykro . Na działce znaleziony hmm moze ogrodnik coś wie , moze kosił tam akurat trawe ??

Offline

#6 2022-08-05 16:25:42

OgrodnikXXL
Użytkownik
Dołączył: 2022-07-30
Liczba postów: 6
MacintoshUnknown

Odp: mafia 6

Witam i o zdrowie pytam,
Faktem jest ze schlałem mordę z Burmistrzem w dzien jego śmierci ale wypiłem o jednego za dużo i usnąłem w żywopłocie co się moim przyjacielem dalej działo nie wiem.. A może ktoś dowalil mi coś do wódy bo głowę to ja mam mocną i choćbym nie wiem ile wypił do domu zawsze wracałem.
Muszę się napić .

Offline

#7 2022-08-05 16:49:55

Praczka
Użytkownik
Dołączył: 2022-07-30
Liczba postów: 11
MacintoshSafari 604.1

Odp: mafia 6

Witam! Mysle ze odnajedziemy wspolnie sparwcow zabojstwa! Dzisiaj upaly wiec ide nad rzeke trzeba pranie zrobic poki co na tarze a kiedys sie moze dorobie czegos lepszego…

Offline

#8 2022-08-05 17:55:55

Terrorystka
Użytkownik
Dołączył: 2022-08-04
Liczba postów: 4
MacintoshUnknown

Odp: mafia 6

Witajcie, jak mi przykro z powodu utraty burmistrza. Pomimo mojego ciężko zawodu liczę , źe znajdę czas by w końcu wytropić mafię  Burmistrz był mi bardzo bliską osobą i będzie mi go bardzo brakować ?

Offline

#9 2022-08-05 17:58:52

Kaskader
Użytkownik
Dołączył: 2022-07-30
Liczba postów: 7
AndroidChrome 96.0.4664.104

Odp: mafia 6

Nie poddawajmy sie
napewno sprawcow zbrodni znajdziemy predzej czy pozniej co i tak krzywd nie odwroci . Może coś ogrodnikowi przejasni sie i odgadniemy co tak naprawde stalo sie ! Lece szybko na siłke przypakować zeby lepiej moc sie bronic przed atakiem . Kto wie na kogo trafi . Trzymajcie sie ludziska.

Offline

#10 2022-08-05 18:27:51

OgrodnikXXL
Użytkownik
Dołączył: 2022-07-30
Liczba postów: 6
MacintoshUnknown

Odp: mafia 6

Pójdę dzisiaj z flaszką wódki na ogródki , spróbuje odtworzyć przebieg wydarzeń i przypomnieć sobie wszystko co działo się zanim padłem pijany. Trzymajcie kciuki.

Offline

#11 2022-08-05 18:46:09

Terrorystka
Użytkownik
Dołączył: 2022-08-04
Liczba postów: 4
MacintoshUnknown

Odp: mafia 6

Ogrodnik napisał/a:

Pójdę dzisiaj z flaszką wódki na ogródki , spróbuje odtworzyć przebieg wydarzeń i przypomnieć sobie wszystko co działo się zanim padłem pijany. Trzymajcie kciuki.

Jeśli coś sobie przypomnisz odrazu pisz może to nam pomóc w odnalezieniu a co najważniejsze w  ukaraniu mafii. Musza po jeść odpowiednie konsekwencje za swoje straszne czyny.

Offline

#12 2022-08-05 18:54:34

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 102.0.0.0

Odp: mafia 6

Witam witam i też o zdrowie pytam.
W związku z tym że jest dziś piątek czas na napisanie postów oraz oddanie głosu wydłużono do 21:00.
Pozdrawiam serdecznie


Mistrz gry

Offline

#13 2022-08-05 18:57:08

Dawca nasienia
Użytkownik
Dołączył: 2022-07-30
Liczba postów: 8
MacintoshSafari 604.1

Odp: mafia 6

Ciężki orzech do zgryzienia…
Zaraz głosowanie  a trzy osoby  w ogóle się nie wypowiedziały.
Piąteczek piąteczkiem, ale trzeba znaleźć tych łotrów także dla naszego bezpieczeństwa.
Zastanawia mnie postawa Behawiorysty. Był online a się nawet nie przywitał.
Nie chce Ci się z nami gadać czy inne ważne sprawy, Behawiorysto?

Offline

#14 2022-08-05 19:40:21

Magister
Użytkownik
Dołączył: 2022-07-30
Liczba postów: 8
AndroidChrome 104.0.0.0

Odp: mafia 6

Jestem za przełożeniem głosowania, bo po tak burzliwej "dyskusji" to cyrk i farsa [dblpt]tak[dblpt]  może jutro będą mieszkańcy mniej zabiegani i nie będą mieli swojego losu w poważaniu... (ta, jasne)

Offline

#15 2022-08-05 19:42:06

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 102.0.0.0

Odp: mafia 6

Attention attention!
Dziś nie odpadnie nikt!
W związku z tym że za każdym razem w pierwszym głosowaniu odpada ktoś z miasta,  głosowanie się nie odbędzie!
Dlatego do jutra do 20:00 obowiązuje wszystkich napisanie łącznie 4 postów do jutra. Głosowanie będzie do 20.16 , a mord mafi o 21.24.
Nie dziękujta dzisiaj upomnienia też nic nie dostanie, tylko jutro  [dblpt]P
Smacznych drinków


Mistrz gry

Offline

#16 2022-08-05 20:20:40

Praczka
Użytkownik
Dołączył: 2022-07-30
Liczba postów: 11
MacintoshSafari 604.1

Odp: mafia 6

Ufff cale szczescie ze przedluzony wyrok  [dblpt]) napewno przyda sie chwila dluzej na przemyslenia..

Offline

#17 2022-08-05 20:55:49

Behawiorysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-07-30
Liczba postów: 3
MacintoshUnknown

Odp: mafia 6

Dobry wieczor wszystkim!
Przepraszam za spóźnienie ale byłem na oględzinach ciała zmarłego burmistrza, nie wyglada to dobrze, ewidentnie ktoś maczał w tym palce, ale wkrótce znajdziemy sprawcę, ja się tym zajmę

Offline

#18 2022-08-05 21:00:29

OgrodnikXXL
Użytkownik
Dołączył: 2022-07-30
Liczba postów: 6
MacintoshUnknown

Odp: mafia 6

Hsgycjka km dkalaibbnl lslijbd kmsmsnsnsnaahzgt j
Myhhhhhhsjwbb bsjjdkmc chbaaaaa snbfiieeee najbbnaaaalyyymm

Offline

#19 2022-08-05 21:01:16

Behawiorysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-07-30
Liczba postów: 3
MacintoshUnknown

Odp: mafia 6

To nie zawodowi mordercy.. Zadali ciosy nożem do masła.. psychole normalnie…

Wiadomość dodana po 02 min 08 s:
Ehh trzeba się napić, duzo w życiu widzialem ale to co dzisiaj zobaczyłem przekracza wszelkie granice.  [dblpt]o

Wiadomość dodana po 03 min 13 s:
A Pan ogrodnik to dziś chyba za dużo wypił, aż jezyk się pląta, ale i dobrze bo co tu więcej nam pozostało, tylko się upić i zapomnieć choćby na chwile..

Offline

#20 2022-08-05 23:03:46

Magister
Użytkownik
Dołączył: 2022-07-30
Liczba postów: 8
AndroidChrome 104.0.0.0

Odp: mafia 6

Ogrodnik napisał/a:

Hsgycjka km dkalaibbnl lslijbd kmsmsnsnsnaahzgt j
Myhhhhhhsjwbb bsjjdkmc chbaaaaa snbfiieeee najbbnaaaalyyymm

Powiedział, co wiedział, brawo... A może nie wszystko i ktoś zasłania pijaństwem swoją prawdziwą wiedzę operacyjną?
Myślałem,że nic mnie już tu nie zdziwi,a jednak  [dblpt]piwo[dblpt]

Behawiorysta napisał/a:

To nie zawodowi mordercy.. Zadali ciosy nożem do masła..

To już mamy jakieś poszlaki, urodzeni mordercy, co lubią masło na śniadanie i zmarnowali beczkę wspaniałej okowity...
Fajno, że głosowanie przełożone. Co poniektórzy siedzita cicho, jako te myszki pod miotłą...

Offline

#21 2022-08-05 23:52:49

Tancerz
Użytkownik
Dołączył: 2022-08-01
Liczba postów: 3
AndroidChrome 97.0.4692.87

Odp: mafia 6

Witam wszystkich dobry dancing i balecik wleciał więc jutro zapraszam wszystkich do mojego klubu na nocną imprezę ??

Offline

#22 2022-08-05 23:53:38

Dawca nasienia
Użytkownik
Dołączył: 2022-07-30
Liczba postów: 8
MacintoshSafari 604.1

Odp: mafia 6

Ogrodnik napisał/a:

Hsgycjka km dkalaibbnl lslijbd kmsmsnsnsnaahzgt j
Myhhhhhhsjwbb bsjjdkmc chbaaaaa snbfiieeee najbbnaaaalyyymm

Może to kot skakał po klawiaturze [dblpt]D

A Ogrodnik znowu w żywopłocie…
A kiedyś miał taką mocną głowę.
Człowiek legenda na osiedlu
Co to się porobiło…

Offline

#23 2022-08-05 23:54:39

Tancerz
Użytkownik
Dołączył: 2022-08-01
Liczba postów: 3
AndroidChrome 97.0.4692.87

Odp: mafia 6

W miasteczku żal po stracie burmistrza musimy dorwać tego kto to zrobił wkońcu z burmistrzem były najlepsze imprezy ?

Offline

#24 2022-08-06 00:00:25

Sierżant sztabowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-07-30
Liczba postów: 10
AndroidChrome 103.0.5060.129

Odp: mafia 6

Dużo pracy wybaczcie, mało czasu a roboty dużo

Wiadomość dodana po 02 min 32 s:
Poszukiwania poszukiwaniami ale nie ma żadnych poszlak, w woju tez nie mówią nic a zawsze niby wszystko wiedzą, zbrodnia straszna kara musi być, uciekam ba służbę bo co rozkaz to rozkaz

Wiadomość dodana po 7 h 51 min 54 s:
Swoją drogą taki upał że pić sie chce i na służbie ?

Offline

#25 2022-08-06 08:37:58

Behawiorysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-07-30
Liczba postów: 3
MacintoshUnknown

Odp: mafia 6

Dzień dobry wszystkim, jak samopoczucie? Kac morderca po wczorajszej libacji?  U mnie nie miły poranek, muszę się udać do kostnicy na sekcje zwłok, trochę to potrwa zanim znajdziemy jakieś poszlaki.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka