Forumowa mafia

Mafia powróciła! Nikt nie może spać spokojnie...

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-09-25 00:42:48

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 105.0.0.0

Mafia 8

1.lista uczestników:

Masażystka
Kolarz
Dyrektor ds. Szczęścia
Łowca skór
Striptizerka
Tester psiej karmy
Listonosz
Kierowca trolejbusa
Grajek uliczny
Tancerka romantyczna


Wyżej wymienieni uczestnicy zostali  podzieleni w drodze losowania  na dwie grupy: MAFIĘ i MIASTO


10 osób:
3osoby w mafii

7osób w mieście



UWAGA

Zmiany w regulaminie!!!
Patrz REMIS
I nowa opcja dla mafii
   

Spośród MIASTA 5 osób  ma dodatkowe funkcje:

DETEKTYW- po mordzie mafii (i przed pierwszym głosowaniem) wysyła wiadomość do Mistrza Gry z nazwą gracza, którego podejrzewa o przynależność do mafii; dostaje odpowiedź "X należy do mafii/miasta"



KSIĄDZ - przed mordem mafii wysyła Mistrzowi Gry wiadomość z nazwą osoby, za którą tej nocy ,,modli się"; w przypadku gdy wybór mafii i księdza danej nocy pokryje się nikt nie zostaje wyeliminowany (i nie ujawnia się kim była ta wskazana osoba), Ksiądz MOŻE modlić się za siebie i nie może modlić się dwa razy pod rząd za tę samą osobę



ZBAWICIEL - raz w ciągu gry może w dowolnym momencie wskrzesić jedną osobę, którą wyeliminowała mafia podczas mordu; może to zrobić przed i po swojej śmierci; nie może wskrzesić siebie; po wskrzeszeniu nie informuje się kto jest Zbawicielem i wskrzeszona osoba jeśli miała wcześniej funkcję Detektywa lub Księdza to zostaje zwykłym miastowym



SĘDZIA- może jeden raz w ciągu gry podczas głosowania ujawnić się i skorzystać ze swojego prawa podwójnego głosu; jeśli zginie przed wykorzystaniem tej możliwości, wskazuje Mistrzowi Gry (na PW) osobę, która zostanie sędzią na jego miejsce. Jeśli wskazana zostanie osoba z mafii - rola przepada (nie informuje się o tym uczestników gry).


BARMAN- raz w ciągu gry może przed mordem mafii upić wybranego gracza ( pisze PW do Mistrza Gry )
Jeśli upije członka mafii to nikt tej nocy nie ginie w mordzie mafii. Jeśli Barman zginie to wskazuje Mistrzowi Gry osobę, która przejmie jego rolę. Jeśli wskaże członka mafii, rola przepada. Nie informuje się o tym uczestników gry.

Nowa opcja dla mafii
VA BANQUE
Mafia w pierwszym lub drugim mordzie
może jeden raz na całą grę ( nie musi skorzystać z tej opcji ) zagrać va banque i zamordować dwóch graczy. Jeśli Ksiądz pomodli się za jednego z nich, to żaden nie ginie. Jeśli Ksiądz nie trafi z modlitwą , giną dwaj zawodnicy. Jeśli Barman upije członka mafii oczywiście do mordu również nie dochodzi.  Nowa opcja jest szansą dla mafii, by pozbyć się dwóch graczy na raz. Jest to z drugiej strony też potencjalne ułatwienie dla Księdza, bo
ma większe szanse, by dobrze się pomodlić, gdy dwie osoby są zagrożone.

II. Rundy

Co drugi dzień do  22.00 głosowanie
Co drugi dzień do 22.00- mord mafii
Pierwsze głosowanie jutro do 22.00


Obowiązuje wpisanie minimum 2 postów w każdej rundzie , na początku do pierwszego głosowania , póżniej pomiędzy  głosowaniem a mordem mafii i pomiędzy mordem a głosowaniem. Za ich brak Mistrz Gry wysyła ostrzeżenie. Za brak oddania głosu również jest jedno ostrzeżenie. Przy dwóch - następuje wyeliminowanie gracza z dalszej gry. W wyjątkowych okolicznościach przysługuje odwołanie od ostrzeżenia. Rozpatruje je Mistrz Gry.



III. Uwagi



1)Każdej kolejnej uśmierconej osobie przysługuje prawo do napisania po śmierci JEDNEGO postu (tzw. testamentu), najpóźniej do kolejnego głosowania lub mordu mafii (w zależności w jaki sposób zginęli). Osobom wyeliminowanym z powodu dwóch (lub więcej) ostrzeżeń nie przysługuje testament.
 Informuje się wtedy czy Gracz należał do mafii czy do miasta, ale nie informuje się czy miał jakąś dodatkową rolę.
2)Jeśli Ksiądz, Detektyw, Zbawiciel, Sędzia, Barman zginą - nie informuje się o tym (po prostu mówi się tylko, że zginął członek miasta).

3) Przy remisie w głosowaniu np. 2 głosy na X, 2 głosy na Y, 1 głos na Z, 1 głos na W - o tym czy odpada X czy Y decydują osoby głosujące na Z i W.
Jeśli nadal będzie remis np. 3 głosy na X, 3 głosy na Y - o tym kto zakończy rozgrywkę zadecyduje Mafia.

4) Wysyłanie do innych uczestników gry zrzutów ekranu (tzw. "screenów") ze swoją rolą w grze jest kategorycznie zabronione.

5) Gracze należący do miasta nie mogą kontaktować się ze sobą poza tym forum. Dozwolone są jedynie prywatne wiadomości (PW) na forum pomiędzy żyjącymi graczami.

6) Zaczynamy od dyskusji i głosowania wszystkich mieszkańców (nie od mordu mafii).



Za górami, za lasami, w spokojnym zakątku Polski tuż przy granicy z Ukrainą gdzie latały granaty było sobie małe spokojne miasteczko. Wszyscy czuli się na tyle bezpiecznie, że nie zamykali w nocy mieszkań na klucz. Wszyscy razem pili i nawet jak czasem się pobili to na drugi dzień zawsze ktoś wyciągał flaszkę na zgodę. Aż pewnego dnia po raz pierwszy i nie ostatni Bogu ducha winny Burmistrz został zamordowany. Mieszkańcy oburzeni opieszałością policji prowadzili śledztwo na własną  rękę. Czasem z pozytywnym skutkiem, czasem przypłacili za to głową. Motywy zbrodni bywały przeróżne, ale zawsze kolejna mafia wyrastała jak grzyby po deszczu. Poprzedni Burmistrz pożałował na kulturę. Nie dołożył się do budżetu filmu  ,,Dziewczyny z tramwaju”. Celebrytka wraz z Reżyserem postanowili się go pozbyć. Wciągnęli w swój niecny plan Rolnika, który dowoził na plan filmowy awokado na guacamole i bimberek  własnej roboty. Wykiwali mieszkańców i wyjechali na festiwal filmowy do Gdyni. Nowa Pani Burmistrz nie bała się nikogo i niczego. Okazała serce dla każdego mieszkańca i …została znaleziona  przed chwilą bez serca, nerek i wątroby nad zalewem przy wypalonym ognisku.

Z ogromnym smutkiem zawiadamiam o śmieci nowej Pani burmistrz. Kto dokonał tej zbrodni miejmy nadzieję wykaże śledztwo. Jak sądzicie - kto mógł go zabić? Gdzie jest MAFIA? Kto chce przejąć kontrolę nad naszym miasteczkiem?


Gracze:
Masażystka
Kolarz
Dyrektor ds. Szczęścia
Łowca skór
Striptizerka
Tester psiej karmy
Listonosz
Kierowca trolejbusa
Grajek uliczny
Tancerka romantyczna




Wśród nich 3 należą do MAFII, a 7 do MIASTA.


Dyskutujemy i najpóźniej do  25.09.2022R. do 22.00 przesyłamy swoje typy w postaci Prywatnej Wiadomości (lub jak ktoś bardzo chce to Whatsapp lub Messenger).

Proszę wszystkich graczy o dokładne zapoznanie się z regulaminem, a w razie wszelkich wątpliwości co do zasad gry służę pomocą.  


POWODZENIA!!!
da94a45e01adb022med.jpg


Mistrz gry

Offline

#2 2022-09-25 01:25:57

Kolarz
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 16
AndroidChrome 105.0.0.0

Odp: Mafia 8

Wpadam zziajany, zdyszany na metę tour de Farsowice, a tu takie wiadomości...
Sądząc po opisie, ta wstrętna mafia musi lubić podroby, bo zestekowali poczciwą burmistrzową na tym ognisku. Będzie za to kara. Dobra była kobieta i na sport nie skąpiła i za kołnierz nie wylewała, jestem niepocieszony.
Aby tylko nasmaruję rower i biorę się do śledztwa. Pijmy, bawmy się, ale o swoich też pamiętajmy na karuzeli [dblpt]beer[dblpt]

Offline

#3 2022-09-25 08:19:17

Striptizerka
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-15
Liczba postów: 11
AndroidChrome 105.0.5195.79

Odp: Mafia 8

Witajcie dzis nie zatańczę bo żal i smutek po burmistrzowej, z resztą po burmistrzu tez mafia szaleje nadal pewnie w nowej odsłonie, bądźmy czujni mieszkańcy ?

Offline

#4 2022-09-25 11:38:23

Masażystka
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 3
AndroidChrome 105.0.5195.136

Odp: Mafia 8

Dzień dobry, smutek, żal, przygnębienie takie uczucie będą mi teraz towarzyszyć. Kto mógł coś takiego zrobić naszej kochanej burmistrzowej??? Bardzo mi przykro że już nie dotknę jej ciała, oczywiście w trakcie masażu.


Gracz

Offline

#5 2022-09-25 15:45:19

Dyrektor ds szczęścia
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 21
MacintoshSafari 604.1

Odp: Mafia 8

Witajcie kochani i Ty podła mafio…
Cisza na miasteczku. Nikt nie wychyla nosa z chaty.
Trudno się dziwić. Nie możemy jednak dać się zastraszyć.
Musimy zawalczyć o pokój i bezpieczeństwo w naszym miasteczku!
Albo my albo oni!
Mam nadzieję , że mimo tej ciszy będzie stuprocentowa frekwencja na głosowaniu.
Teraz pewnie każdy będzie udawał weganina.

Offline

#6 2022-09-25 16:02:41

Łowca skór
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 8
Windows 7Chrome 104.0.0.0

Odp: Mafia 8

Cuchnąca sprawa jak zwykle, znam ja się na polowaniach i mówię wam, że będzie trzeba kogoś przycisnąć. Jakby co to wiecie, gdzie mnie znaleźć, znam ja swoje sposoby by skowronki zaczęły szczękać dziobem!

Offline

#7 2022-09-25 16:35:13

Grajek uliczny
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 6
MacintoshSafari 604.1

Odp: Mafia 8

Czesc! Kolejna pani Burmistrz nie zyje… pozostal smutek. Ja jako grajek uliczny mam dzisiaj dobry dzien na zarobek niedziela to i wiecej ludzi kreci sie na miescie i zawsze sypna do kapelusza jakis grosz. Ciezko z tego wyzyc ale jakos trzeba sobie radzic w tych ciezkich czasach infalcji. Wracam do domu, ubieram sie grubo w polarek - narazie nie grzeje - drogo….


Gracz

Offline

#8 2022-09-25 18:07:00

Listonosz
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 5
AndroidChrome 99.0.4844.88

Odp: Mafia 8

Dzień dobry. Witam wszystkich i pozdrawiam. Dziwne rzeczy dzieją się w tym miasteczku. Ciągle jakieś problemy a najgorsze to te morderstwa. Stawiają każdego mieszkańca na baczność i zmuszają do większej solidarności. My miastowi musimy temu zadziałać jak najszybciej. Chociażby dzisiaj rozsądnie oddać głos.

Offline

#9 2022-09-25 18:44:06

Dyrektor ds szczęścia
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 21
MacintoshSafari 604.1

Odp: Mafia 8

Trzy godziny i kilkanaście minut do wyników głosowania a jeszcze trzy osoby
się nie odezwały. Ciekawe czy jest wśród nich mafia.

Offline

#10 2022-09-25 19:16:11

Striptizerka
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-15
Liczba postów: 11
AndroidChrome 105.0.5195.79

Odp: Mafia 8

Moze byc i moze nie być.. Nigdy nic nie wiadomo

Offline

#11 2022-09-25 20:15:22

Kolarz
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 16
AndroidChrome 105.0.0.0

Odp: Mafia 8

Tak się zastanawiam,czy lepiej dziś wybrać najbardziej podejrzaną wypowiedź z tej szóstki, co się odezwała, czy lepiej ich docenić i w ciemno głosować na jednego z 3 cichaczy, co mają wyjebongo na losy miasteczka...

Offline

#12 2022-09-25 20:34:12

Tester psiej karmy
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-15
Liczba postów: 8
MacintoshUnknown

Odp: Mafia 8

Dobry wieczór moi kochani, dopiero teraz się odzywam bo dostałam zatrucia pokarmowego [dblpt]sick[dblpt]  chcą wprowadzić na rynek nową karmę dla psiaków, ochydna, nie polecam  [dblpt]vomit[dblpt]  [dblpt]vomit[dblpt] z kibla nie wychodzę …
Ehh biedna Pani burmistrz, myślałam ze już spokój na dzielni a tu znowu mafia zaczyna swoje jakieś dziwne akcje  [dblpt]wkurzony[dblpt] nie pozwólmy im na to. Tylko cóż zrobić  [dblpt]huh[dblpt]

Offline

#13 2022-09-25 20:41:03

Grajek uliczny
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 6
MacintoshSafari 604.1

Odp: Mafia 8

Po kilku wypowiedziach latwo nie jest kogos wytypowac…


Gracz

Offline

#14 2022-09-25 20:50:35

Tester psiej karmy
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-15
Liczba postów: 8
MacintoshUnknown

Odp: Mafia 8

Dokladnie, ale myśle ze mafia raczej napisała by posta, nie olała by gry. więc wydaje mi się ze ktoś to posta nie napisał jest miastowym, szkoda by było wywalić miastowego na początku gry

Offline

#15 2022-09-25 20:56:51

Dyrektor ds szczęścia
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 21
MacintoshSafari 604.1

Odp: Mafia 8

Grajek uliczny napisał/a:

Po kilku wypowiedziach latwo nie jest kogos wytypowac…

A po milczeniu tym bardziej
Z jednej strony często jak nie wiem na kogo głosować to głosuję na osobę, która się nie udziela. Tyle, że czasem myślę, że mafia mobilizuje swoich, by dodali posty, zagłosowali… a nie pisali Ci co mieli inne ważne sprawy…
Tą psią karmą to powinni karmić w więzieniu.

Ostatnio edytowany przez Dyrektor ds szczęścia (2022-09-25 20:57:18)

Offline

#16 2022-09-25 21:13:12

Kolarz
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 16
AndroidChrome 105.0.0.0

Odp: Mafia 8

Jak ci co się nie odzywają,nie zagłosują cichaczem w ostatniej chwili,to przynajmniej się trochę akcja posunie naprzód. Ja jeszcze za trzeźwy,ale pracuję nad tym.

Offline

#17 2022-09-25 21:51:23

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 105.0.0.0

Odp: Mafia 8

Witam w tym zacnym gronie mych odbiorców.
W związku z tym że jestem w innej strefie czasowej musimy przełożyć głosowanie o godzinę. Bo to nie było by zgodne z prawem natury.


Mistrz gry

Offline

#18 2022-09-25 21:54:27

Listonosz
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 5
AndroidChrome 99.0.4844.88

Odp: Mafia 8

No trudno zadecydować.Aktywisci w postach czy tak naprawdę to miastowi.

Offline

#19 2022-09-25 21:58:29

Łowca skór
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 8
Windows 7Chrome 104.0.0.0

Odp: Mafia 8

Swąd leśny nie pozwala wyciągnąć dobrych wniosków w pierwszym głosowaniu...

Offline

#20 2022-09-25 22:10:41

Dyrektor ds szczęścia
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 21
MacintoshSafari 604.1

Odp: Mafia 8

Miejmy nadzieję, że ta godzina sprawi, że Kierowca trolejbusa dojedzie na czas i Tancerka romantyczna dojdzie. Czyżby razem zabalowali [dblpt]D?

Ostatnio edytowany przez Dyrektor ds szczęścia (2022-09-25 22:10:56)

Offline

#21 2022-09-25 22:26:28

Masażystka
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 3
AndroidChrome 105.0.5195.136

Odp: Mafia 8

Ja dzisiaj jestem zapracowana ręce pełne roboty. Oliwka lała sie strumieniem i nie tylko oliwka he he, ja dzisiaj mam pewne przeczucia i podejrzem kto może być w mafii. Mam nadzieję że wszyscy zagłosujemy z głową.

Wiadomość dodana po 09 min 50 s:
Oj ciężko ciężko kogo by tu wytypować ...


Gracz

Offline

#22 2022-09-25 22:38:49

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 105.0.0.0

Odp: Mafia 8

Wyniki głosowania
Masażystka- 3głosy, kolarz, tester psiej karmy, tancerka romantyczna,
Grajek uliczny-2głos, listonosz, dyrektor ds. Szczęścia
Kierowca trolejbusa-1głos, grajek uliczny
Tester psiej karmy-1głos, łowca skór,
Łowca skór-1głos, striptizerka
Striptizerka- 1głos, masażystka,
Kolarz- 1głos, kierowca trolejbusa
Z gry odpada masażystka, była ona członkiem miasta. Dziękujemy jej za grę przysługuje jej napisanie testamentu najpóźniej do następnego głosowania.
Upomnienie za brak postów otrzymują:
Kierowca trolejbusa
Tancerka romantyczna
Mord mafii  jutro do godziny 22.00 czasu Polskiego.
Do tego czasu ksiądz (o ile żyje?) Wysyła mi za kogo się modli.
Każdego obowiązują dwa posty do mordu mafii.
W grze pozostają wszyscy oprócz MASAŻYSTKI.
Życzę słodkich snów.


Mistrz gry

Offline

#23 2022-09-25 22:57:34

Dyrektor ds szczęścia
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 21
MacintoshSafari 604.1

Odp: Mafia 8

Ehhh Smutnej tradycji stało się zadość:(
Mafia zapewne rozdzieliła głosy.
Przyjrzałabym się uważnie głosom pojedynczym.
Myślę, że może tam być dwóch mafiozów.

Offline

#24 2022-09-25 22:57:49

Masażystka
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 3
AndroidChrome 105.0.5195.136

Odp: Mafia 8

gra moja przebiegła miło lecz szybko, chyba zaraziłam was tym że dotykałam burmistrzowej. Przykre to ale prawdziwe. Mam nadzieję że Ci miastowi co zostali dadzą sobie radę z mafią, moc jaką posiadam i przekazałam innemu graczowi jest przepotężna mam nadzieję tylko że trafiłam na miastowego. Chociaż każdy jest człowiekiem i może się mylić. Nie dajcie sobie mydlić oczu wazeliną ona nie służy do tego. Dziękuję za grę i życzę powodzenia.


Gracz

Offline

#25 2022-09-25 23:03:11

Kolarz
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 16
AndroidChrome 105.0.0.0

Odp: Mafia 8

Przykro z powodu masażystki, zbyt późno się uaktywniła z drugim postem, a nie chciałem typować w ciemno z 2 zupełnych cichaczy  [dblpt][slash] Chętnie się dowiem, dlaczego kierowca milczek na mnie głosował. Zakładam,że mafia rozdzieliła głosy, stąd dużo pojedynczych.
Mamy jeszcze kilka asów,nie cieszta się zbyt szybko. I są już osoby godne zaufania. Trzeba się odegrać, szkoda że gorzkie drinki dziś lecą.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka