Forumowa mafia

Mafia powróciła! Nikt nie może spać spokojnie...

Nie jesteś zalogowany na forum.

#76 2022-09-28 11:47:34

Tester psiej karmy
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-15
Liczba postów: 8
MacintoshSafari 604.1

Odp: Mafia 8

Heh spoko szybciej gra sie skonczy i miasto przegra. i tak nie mam czasu na nia. Dozoba!  [dblpt]papa[dblpt]

Offline

#77 2022-09-28 11:59:35

Dyrektor ds szczęścia
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 21
MacintoshSafari 604.1

Odp: Mafia 8

Testerze bez urazy. Nie łatwo być w mafii na pewno.
Miasto tym razem na pewno nie przegra [dblpt])

Offline

#78 2022-09-28 13:12:47

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 105.0.0.0

Odp: Mafia 8

Halo halo!!!
W związku z tym że każdy piję, bo pić się chce.
Kolejne głosowanie dziś o godzinie 20.00 czasu polskiego.
A mord w razie potrzeby o godzinie 22.00.
Informuję iż każdy ma obowiązek napisania dwóch postów do godziny 18.00. Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia. Pozdro
Pierwsze głosowanie dziś do 14.30, natomiast kolejne o 20.00 a o 18 mord

Wiadomość dodana po 1 h 31 min 13 s:
Wyniki głosowania.
Tester psiej karmy- głosy, Dyrektor ds szczęścia, kolarz, łowca skór, kierowca trolejbusa,
Łowca skór- 1głos, Tester psiej karmy
Tester psiej karmy bym członkiem mafii dziękujemy mu za udział w grze. Napisanie testamentu najpóźniej do kolejnego głosowania. Mord mafii dziś o godzinie 18:00. Do tego czasu ksiądz o ile żyje wysyła mi modlitwę.
W grze pozostają
Dyrektor ds szczęścia
Kierowca trolejbusa
Kolarz
Łowca skór


Mistrz gry

Offline

#79 2022-09-28 14:57:05

Kolarz
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 16
AndroidChrome 105.0.0.0

Odp: Mafia 8

Testerze, jeszcze kiedyś się odegrasz, tylko nie spuszczaj pan tych piesków  [dblpt]papa[dblpt]

Offline

#80 2022-09-28 15:51:08

Kierowca trolejbusa
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-15
Liczba postów: 8
MacintoshUnknown

Odp: Mafia 8

Kurcze, wszystko dzieje się tak ekspresowo ze muszę robić nadprogramoWe przystanki, dostałem naganę od szefa  [dblpt]stupid[dblpt] 
W tej rozgrywce miasto wygra! 
Nasi góra!

Offline

#81 2022-09-28 16:09:40

Dyrektor ds szczęścia
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 21
MacintoshSafari 604.1

Odp: Mafia 8

Miło, że jest przyśpieszenie gry. Już dzisiaj pozbędziemy się mafii. Impreza do rana na mój koszt [dblpt]beer[dblpt]

Offline

#82 2022-09-28 16:45:28

Kierowca trolejbusa
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-15
Liczba postów: 8
MacintoshUnknown

Odp: Mafia 8

Panie Dyrektorze! Mi nie trzeba dwa razy powtarzać.
Szampan już się chłodzi. [dblpt])

Offline

#83 2022-09-28 18:08:23

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 105.0.0.0

Odp: Mafia 8

Dzisiaj mafia nie morduję nikogo.
Kolejne głosowanie już o godzinie 20.00
Upomnienie za brak postu otrzymuję Łowca skór.
Mord mafii o godzinie 22.00


Mistrz gry

Offline

#84 2022-09-28 18:38:54

Kierowca trolejbusa
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-15
Liczba postów: 8
MacintoshUnknown

Odp: Mafia 8

Pytanie do prowadzącego!
Czy Barman kogos upil?

Offline

#85 2022-09-28 18:44:40

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 105.0.0.0

Odp: Mafia 8

Gdyby barman użył mocy poinformował bym o tym.
Mafia nie wyraziła chęci mordowania kogoś.

Ostatnio edytowany przez Wujek Kamil (2022-09-28 18:47:48)


Mistrz gry

Offline

#86 2022-09-28 19:03:22

Kolarz
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 16
AndroidChrome 105.0.0.0

Odp: Mafia 8

Tego jeszcze nie grali  [dblpt]zdziwiony[dblpt]
Mafia taka miłosierna, chytrusy albo nieogary... I tak was mamy w garści  [dblpt]tak[dblpt]

Offline

#87 2022-09-28 19:42:01

Dyrektor ds szczęścia
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 21
MacintoshSafari 604.1

Odp: Mafia 8

W tej edycji to faktycznie same rzeczy jakich jeszcze nie grali.

Offline

#88 2022-09-28 19:59:33

Łowca skór
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 8
Windows 7Chrome 104.0.0.0

Odp: Mafia 8

Co to za dziwna akcja? Mafia wycofuje się ze swojej zbrodniczej drogi? A może obawia się nas atakować, taką zgraną siłą się staliśmy, że nic nie może stanąć nam na przeszkodzie.

Offline

#89 2022-09-28 20:05:22

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 105.0.0.0

Odp: Mafia 8

Wyniki głosowania
Kolarz- głosy, podwójny głos sędziego od łowcy skór, Dyrektor ds szczęścia, Kierowca trolejbusa,
Łowca skór- 1 głos, kolarz
Kolarz był członkiem mafii dziękujemy mu za grę. Testamentu już nie napiszę bo kończymy, ale może napisać podsumowanie.
Jestem w szoku ja też, wy też zapewne. Podsumowanie już niebawem. Dziękuję wszystkim za aktywność lub jej brak. Hihi miłego wieczoru. Wygrywają miastowi czyli dyrektor ds szczęścia, kierowca trolejbusa, łowca skór.


Mistrz gry

Offline

#90 2022-09-28 20:16:18

Dyrektor ds szczęścia
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 21
MacintoshSafari 604.1

Odp: Mafia 8

Gdyby głupota mogła fruwać, wznosiłabym się jak gołębica [dblpt]D
Podobno człowiek uczy się na błędach, ale nie każdy i nie zawsze. Sytuacja z poprzedniej edycji z Reżyserem jak widać na załączonym obrazku niczego mnie nie nauczyła. Byłam Detektywem jak wie mafia od pierwszego dnia. W dodatku wie ode mnie. Sprawdziłam Striptizerkę. Dostałam po Masażystce rolę Barmana. Z takimi mocami zawaliłam po całości. Mafia zagrała vabank, bo wiedzieli , że nikogo nie upijam , bo myślałam, że pomyślą, że upijam i zostawią vabank na drugi mord.
Po tym jak mafia wyeliminowała mnie i Listonosza i trafiłam w zaświaty przeanalizowałam wszystko od początku. Ale najpierw zrobiłam jeszcze większą głupotę przekazując na szybko moc Barmana Kolarzowi, z którym myślałam, że współpracuję zamiast przekazać sprawdzonej Striptizerce. Pomyślałam walcząc o życie, że mafia ma dużo szczęścia. A co jeśli to nie przypadek? Głupota jednych ( me) jest szczęściem drugich. Przypomniałam sobie pierwsze głosowanie. I ups I did it again [dblpt](
Zaufałam bez żadnych podstaw, by współpracować. A co jeśli Kolarz jest w mafii?! Na początku gry podejrzewałam Grajka. Zapytałam Listonosza kogo podejrzewa. Obstawiał Grajka i Testera psiej karmy. Zgadaliśmy się na Grajka i powiedziałam o tym Kolarzowi. A on nagle zagłosował na Masażystkę, która dostała jeszcze zapewne przypadkowy głos od Tancerki i celowy od Testera psiej karmy.
Wtedy wzbudziło to moich podejrzeń , dopiero jak wyleciałam vabank. Mafia wiedziała, że będą conajmniej dwa głosy na Grajka ulicznego i musieli go uratować głosując w dwie osoby na innego gracza by conajmniej był remis. Kolarz dowiedział się, że oprócz funkcji Detektywa mam rolę Barmana, więc doradził, by upić w drugim mordzie i mieli wolną rękę, licząc, że Ksiądz nie trafi. Wiedzieli, że Listonosz podejrzewa Testera i Grajka, więc musieli się go pozbyć. No i Detektywa-Barmana. Ehhh mafia już drugą edycję dostała ode mnie prezenty. Całe szczęście Striptizerka nie zdradziła mi, że jest Księdzem. Nie pytałam jej wtedy czy ma jakąś moc. Kolarz napisał, że jeśli Striptizerka jest Księdzem to pomodli się za siebie. I zgadł. Wracając do gry z wyrzutami sumienia, że nie upiłam mafii przerażona  policzyłam, że jest 4:3 i nawet mogą się ujawnić i zagłosować trzema głosami i mord i koniec gry. Uznałam, że trzeba działać, bo to ostatnia szansa. Napisałam do Łowcy skór o własnej głupocie i o planie. Napisałam też do Kierowcy trolejbusa , by razem głosować i kto jest podejrzany. Przyznałam się Striptizerce do bezmyślności. A ona, że przynajmniej zapobiegniemy mordowi funkcją Barmana. A ja że hmm no właśnie nie [dblpt]D
Striptizerka od początku podejrzewała Kolarza. Czy miałam wątpliwości czy na pewno jest w mafii? Chwilami tak, ale wiedziałam jak to sprawdzić. Jeśli jest jednak w mieście to użyje mocy Barmana.
Było gorzej niż źle, ale do wygrania. Okłamałam Kolarza, że Striptizerka jest Sędzią , ale to nie pomogło, bo zginęła w mordzie. Mojego apelu do Księdza też nie łyknęli. Kolarz  nikogo nie upił, bo nie mógł. Wymyślił na drugi dzień wymówkę, że zasnął pijany , ale po pierwsze znam możliwości tego zawodnika i mógłby startować z ruskimi w zawodach i nie chodzi wcześnie spać, a po drugie widziałam jak odczytał i był online a już mi nie odpowiedział. Udawał skruchę. Udawałam i ja, że mu ufam.  Akcja   ,,wszyscy na Testera poszła bez problemu” Znowu Kolarz musiał wybrnąć z Barmaństwa, więc mafia nie zabiła nikogo, licząc że pomyślimy bez zbędnych pytań, że Barman upił. Informuje się czy Barman upił, więc darmo nas oszczędzili. Dziękuję za współpracę Striptizerce, Kierowcy trolejbusa i Łowcy skór. Miło, że mimo mojej bezgranicznej głupoty udało się uratować sytuację i miasto wygrało. Gratuluję Listonoszowi intuicji. Od razu wytypował dwóch mafiozów. Z nim współpraca w ciemno się opłacała ( wrócił mnie do gry jako Zbawiciel) , z Kolarzem wręcz przeciwnie. Nie winię go . Zrobił co każdy by zrobił na jego miejscu. No może ja bym go nie mordowała od razu : D Mafia wpadła przez swoje profity, bo wiedzieli o głosach na Grajka ulicznego , zabili listonosza, który ich typował a wiedział o tym Kolarz i nie mogli użyć Barmaństwa, które dostali w prezencie. Zauważyłam, że często mafia podkreśla, że jest z miasta. Grajek i Tester to podkreślali. Tester napisał, że beze mnie by sobie nie poradzili. To fakt:D Gdybym nie odwaliła mieliby ciężej, ale może by wygrali. Gdybym żyła jako Detektyw to nie sprawdziłabym prędko Kolarza. Mógłby być koniem trojańskim.
Było,  minęło. Zapraszam wszystkich do świętowania i pamiętajcie: Nie ufajcie NIKOMU!

9a1e0f813ba8ef59med.jpg

Offline

#91 2022-09-28 20:16:33

Kierowca trolejbusa
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-15
Liczba postów: 8
MacintoshUnknown

Odp: Mafia 8

Jupiiiiijajejjjjjj !!!!

Offline

#92 2022-09-28 20:38:20

Striptizerka
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-15
Liczba postów: 11
AndroidChrome 105.0.5195.136

Odp: Mafia 8

Jeaaa zwycięstwo [dblpt])

Offline

#93 2022-09-28 22:02:45

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 105.0.0.0

Odp: Mafia 8

Podsumowanie.
Trzech mafiozów to kolarz, Tester psiej karmy, Grajek uliczny
Detektyw- dyrektor ds szczęścia
Ksiądz- striptizerka
Barman- masażystka
Zbawiciel- listonosz
Sędzia- łowca skór
Kierowca trolejbusa i tancerka romantyczna byli w mieście.
Brak mi słów. Myślę że dyrektor ds szczęścia wyjaśniła. Moje podsumowanie tu zbędne.
Zachęcam chętna osobę która chciała by poprowadzić kolejną edycję, mam nadzieję że taka się znajdzie.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za grę.
Miłego wieczoru wszystkim życzę, bawcie się dobrze w ten środowy wieczór.


Mistrz gry

Offline

#94 2022-09-28 22:41:36

Łowca skór
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 8
Windows 7Chrome 104.0.0.0

Odp: Mafia 8

Dyrektor ds szczęścia, to była przyjemność móc obserwować Twoje profesjonalne dowodzenie w tej edycji i ostry zmysł dążenia po okruszkach do celu. Brawa dla miastowych, mafia do piachu! Albo do więzienia, jak kto woli.

Offline

#95 2022-09-29 20:12:44

Kolarz
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 16
WindowsChrome 105.0.0.0

Odp: Mafia 8

kilka słów sprostowania:
- wyśmiewać, obmawiać i chełpić się wygraną każdy potrafi, a robić w mafii jakoś nie ma komu...
- gratki dla Dyrektora za wspaniały talent aktorski, te nagrania głosowe mnie zmyliły,a przynajmniej pozostawiły cień nadziei,że się uda (chyba,że to było na serio,a wydało się dopiero po drugiej aferze barmańskiej)
- - barmaństwo było nam kulą u nogi, ale dziwnym byłoby, gdybym odmówił przyjęcia go, jako dobry miastowy i dobry kolega Dyrektora
- może cośtam się trenuje, ale zdarza mi się zasnąć po 1 piwie, jak jestem zmęczony dniem/robo i brakiem snu
- współpraca z Dyrektorem nie była planowana, lecz dziwnym byłoby odmówić, jak ktoś sam się zgłasza i oferuje cenną wiedzę operacyjną i bonusy...
- współpraca Dyrektora z Listonoszem nie była w ciemno, a listonosz zginął nie dlatego,że miał jakieś typy, tylko dlatego, że wszyscy (lub prawie wszyscy) zauważyli,że we wszystkich edycjach, gdzie brał udział, był miastowy + jego głosem zarządzała Dyrektor
- Dyr. musieliśmy się pozbyć z ciężkim sercem tak wcześnie, bo prędzej czy później by się intryga wydała, a tak przynajmniej nie zdążyła nikogo z nas,ani miastowych sprawdzić. wiedzieliśmy że wróci bez mocy, bo koleżanka zbaw ją szybko poratuje
- był pomysł, żeby Kolarz zginął w mordzie, ale nie chciałem ryzykować, podobnie jak w 1 głosowaniu, nie chciałem nas osłabiać, bo było nas tylko 3 przeciwko 7 i nie mamy zbawiciela, ks., barmana, det itd.
- uważamy,że Prezydent dorzucił swoje 3 grosze do sukcesu, mobilizując ludzi do pisania/głosowania, przekładając akcję (czego w poprzedniej edycji nie było) i dając info o barmanie (wystarczyło krótkie info 'mafia miłosierna, rezygnuje z mordu' zamiast 'jakby barman użył mocy, tobym napisał itd.'
- nie zrobiliśmy mordu tylko dlatego, że zakładając że gracze nie zgadali się na priv, mieli 50/50 szans w ost. głosowaniu między łowcą i kierowcą + nie wydał się brak mocy barmaństwa. no właśnie... założenie było takie,że jak mafia rezygnuje z mordu, to modlitwa i upicie nie mają sensu i miejsca i się o tym nie informuje na forum,ani innymi drogami. graczom nie udziela się info z założenia, czy była modlitwa, sprawdzenie, upicie itd.
- wiedzieliśmy,że z modlitwą za Striptizerkę to podpucha grubymi nićmi szyta
- zrobiliśmy, co mogli, więcej się nie dało, mieliśmy pecha,a tory też były złe...
- jeszcze coś by się znalazło, ale zapomniałem
dziękówka dla Grajka ulicznego i Testera za fajną współpracę, mimo roli; te godziny spędzone na analizie sytuacji i możliwych wariantów gry, setki wiadomości, zmarnowany czas, nerwy i zdrowie, tylko my wiemy ile to kosztowało   [dblpt]tak[dblpt]
podsumowując:
po pierwsze primo, diamenty są prawdziwe, a jubiler menda się nie zna  [dblpt]beer[dblpt]
po drugie primo, trzeba się odegrać/ew. napić i tradycyjnie o wszystkim zapomnieć...
po trzecie primo, lecimy z Grajkiem do słonecznej Grecji, albo i do Wenecji  [dblpt]papa[dblpt]
07d2c0932799e6868164c64530f40229.jpg

Offline

#96 2022-09-30 00:22:44

Dyrektor ds szczęścia
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 21
MacintoshSafari 604.1

Odp: Mafia 8

Drogo Kolarzu, te głosówki sprawiały mi drobną frajdę. Nie powiem, że nie. Już przed pierwszą aferą barmańską wiedziałam, że nie upijesz. Dlatego od razu po tym jak Grajek  odpadł nagrałam: W końcu sukces. Upijaj Testera!
Ja bym powiedziała na Twoim miejscu np. by dać Barmana Striptizerce skoro jest nieufna. A tak będzie wiedzieć, że gramy w jednej drużynie.
Też bym przyjęła taką współpracę. Nie dziwię się i nie winię. Prawo natury. Kolarz może i zasnąłby wyjątkowo po jednym piwie, ale najpierw by upił, bo jest sumiennym graczem. Moja współpraca z Listonoszem była w ciemno i po raz pierwszy pisałam PW z tym zawodnikiem.  Sprawdziłam Striptizerkę za szybko, bo byłam niecierpliwa a prawie nikt nic nie pisał i było mi przykro, że źle strzeliłam i pewnie jak zwykle przy pierwszym głosowaniu odpadnie ktoś niewinny. Striptizerka była nieufna i też mało online tego dnia. Postanowiłam więc wspołpracować z Kolarzem i zapytać Listonosza o typy. I do niczego nie zmuszając wyszło, że głosuje na Grajka ( podejrzewa też Testera) , więc dobrze się złożyło, bo podejrzewałam też Grajka. Powiedziałam też Listonoszowi, że Striptizerka jest z miasta. I w sumie tyle naszej współpracy, bo vabank ją przerwał.
Listonosz dlaczego zginął wie najlepiej mafia , ale nie było, że miał jakieś typy tylko miał trafione typy. Nie zarządzałam jego głosem tylko spytałam na kogo głosuje. Nie wiem czy wszyscy zauważyli, że był zawsze w mieście ( co niczego nie gwarantuje jak Wujek Kamil prowadzi) ale zawsze głosował jak chciał we wszystkich edycjach  i często oryginalnie. Co by było gdyby Kolarz zginął w mordzie nie wiem. Trzeba by zapytać Listonosza. Mogłoby być różnie. Pewnie nie zapaliłaby mi się czerwona lampka.
Jako była Prezydent kilku kadencji mogę śmiało stwierdzić, że gdyby ludzi w ogóle nie mobilizować to moglibyśmy kończyć grę po dwóch dniach jak nie szybciej. Decyzje Księdza , ewentualnie Barmana i mafii ogłasza się jednocześnie o umówionej godzinie. Jeśli Barman zmarnuje moc to moc przepada. Gdyby było inaczej, sprawa trafiłaby do Trybunału. Także zachęcam przyszłe mafie do niemordowania. Może Barman was nie odkryje i zmarnuje moc. Miłych wakacji. Może zahaczycie o La Palmę [dblpt])

Offline

#97 2022-09-30 11:12:52

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 105.0.0.0

Odp: Mafia 8

Prowadziłem edycję zgodnie z zasadami nie mam sobie nic do zarzucenia. Nie napisałem za kogo modli się ksiądz, napisałem że wraca Dyrektor. To logiczne że zbawiciel go wrócił. Sędzia użył mocy na końcu gry co też napisałem. Co do Barmana jeżeli ktoś pyta na forum czy moc barmana była użyta to pytanie jest  banalne, na którą muszę odpowiedzieć jednym zdaniem  ,,Gdyby barman użył mocy, poinformował bym o tym''. Jeżeli bym nie odpisał na posty dla graczy byłyby to lekceważące z mojej strony. Nie ma czegoś takiego że mafia nie morduje i moc barmana nie zostaje użyta. Było by to bez sensu. Ja prowadziłem daną edycję i było mi dane to ustalić. Jak inaczej napisać post, że mafia nikogo nie morduje, nie mówiąc o tym innym graczom. Każdy z graczy może trafić do mafii następne głosowanie i rozgrywka odbędzie się w inny sposób, bez zadawania pytań zbędnych, tylko o ewentualne wyjaśnienie zasad gry. W mym skromnym podsumowaniu dodałem czy jest ktoś chętny by poprowadzić kolejną edycję. Nie wiem czy nikt nie pisał czy macie problem z internetem żeby wysłać wiadomość. Jak coś to można napisać w poście hihi. Jeżeli chodzi o namawianie o dodanie postów czy oddanie głosu jest to również indywidualne podejście prowadzącego a nie mafii. Każdy może spróbować być w roli prowadzącego, poświęcić dość sporo czasu żeby założyć wszystkie profile rozdać rolę i wysłać dane do logowania. Ja natomiast muszę się z państwem pożegnać na czas następnej edycji, nie będę jej prowadził gdyż dostałem po niej depresji i opresji. Na dziś to tyle. Dziękuję i zachęcam do aktywności. Każdy dwa posty  do jutra. Miłego wieczorku.


Mistrz gry

Offline

#98 2022-09-30 21:08:25

Dyrektor ds szczęścia
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 21
MacintoshSafari 604.1

Odp: Mafia 8

Dwa posty miały być, to może ja zacznę. Ja niestety teraz nie poprowadzę, bo ostatnio źle się prowadzę. Poza tym 4-11.10 mam 12 gości, wspólne śniadania, wycieczki krajoznawcze i wieczory na tarasie, które ja przyrządzam, więc nie będzie jak siedzieć na telefonie. Szybki post pod prysznicem ogarnę, ale nic więcej.

Offline

#99 2022-09-30 21:19:59

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
MacintoshSafari 604.1

Odp: Mafia 8

Kolarz napisał/a:

- uważamy,że Prezydent dorzucił swoje 3 grosze do sukcesu, mobilizując ludzi do pisania/głosowania, przekładając akcję (czego w poprzedniej edycji nie było) i dając info o barmanie

Panie, ja do Pana miło , a Pan do mnie nie miło! Nie mam sobie nic do zarzucenia. Wszystko było zgodnie z regulaminem. Muszę od tego odpocząc. Może spróbuję swoich sił gdzie indziej.


Mistrz gry

Offline

#100 2022-09-30 21:20:21

Kolarz
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-24
Liczba postów: 16
WindowsChrome 105.0.0.0

Odp: Mafia 8

Dyrektorze, do 4.10 zdążymy ze dwie edycje na chillu...   [dblpt]tak[dblpt]

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
urodzenipokerzysci - dzialsee - psnz-mta - alma-2021 - zro72903