Forumowa mafia

Mafia powróciła! Nikt nie może spać spokojnie...

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-04-08 17:09:24

Miss President
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-05
Liczba postów: 55
WindowsFirefox 96.0

Gra w Mafię

I. Lista uczestników:

Astronauta
Drwal
Influencerka
Palacz kotłowy

Pielęgniarka

Piłkarz
Piosenkarka
Prostytutka
Strażak

Trenerka owadów



Wyżej wymienieni uczestnicy zostali  podzieleni w drodze losowania  na dwie grupy: MAFIĘ i MIASTO

10  osób :

3 osoby w mafii
7 osób w mieście


Spośród MIASTA cztery osoby mają dodatkowe funkcje:
Detektyw - po mordzie mafii (i przed pierwszym głosowaniem) wysyła wiadomość do Mistrza Gry z nazwą gracza, którego podejrzewa o przynależność do mafii; dostaje odpowiedź "X należy do mafii/miasta"
Ksiądz - przed mordem mafii wysyła Mistrzowi Gry wiadomość z nazwą osoby, za którą tej nocy ,,modli się"; w przypadku gdy wybór mafii i księdza danej nocy pokryje się nikt nie zostaje wyeliminowany (i nie ujawnia się kim była ta wskazana osoba), Ksiądz MOŻE modlić się za siebie i nie może modlić się dwa razy pod rząd za tę samą osobę
Zbawiciel - raz w ciągu gry może w dowolnym momencie wskrzesić jedną osobę, którą wyeliminowała mafia podczas mordu; może to zrobić przed i po swojej śmierci; nie może wskrzesić siebie; po wskrzeszeniu nie informuje się kto jest Zbawicielem i wskrzeszona osoba jeśli miała wcześniej funkcję Detektywa lub Księdza to zostaje zwykłym miastowym
Sędzia - może jeden raz w ciągu gry podczas głosowania ujawnić się i skorzystać ze swojego prawa podwójnego głosu; jeśli zginie przed wykorzystaniem tej możliwości, wskazuje Mistrzowi Gry (na PW) osobę, która zostanie sędzią na jego miejsce. Jeśli wskazana zostanie osoba z mafii - rola przepada (nie informuje się o tym uczestników gry).


II. Rundy

do 19:30- głosowanie
do 21:00- mord mafii

I tak co dwa dni!
(Pierwsze głosowanie nieco szybciej)


Obowiązuje wpisanie minimum 3 postów w każdej dyskusji (rundzie). Za ich brak Mistrz Gry wysyła ostrzeżenie. Za brak oddania głosu również jest jedno ostrzeżenie. Przy dwóch - następuje wyeliminowanie gracza z dalszej gry. W wyjątkowych okolicznościach przysługuje odwołanie od ostrzeżenia. Rozpatruje je Mistrz Gry.

III. Uwagi

1) Każdej kolejnej uśmierconej osobie przysługuje prawo do napisania po śmierci JEDNEGO postu (tzw. testamentu), najpóźniej do kolejnego głosowania lub mordu mafii (w zależności w jaki sposób zginęli). Osobom wyeliminowanym z powodu dwóch (lub więcej) ostrzeżeń nie przysługuje testament.
2) Jeśli Ksiądz, Detektyw, Zbawiciel, Sędzia zginą - nie informuje się o tym (po prostu mówi się tylko, że zginął członek miasta).
3) Przy remisie w głosowaniu np. 2 głosy na X, 2 głosy na Y, 1 głos na Z, 1 głos na W - o tym czy odpada X czy Y decydują osoby głosujące na Z i W.
Jeśli nadal będzie remis np. 3 głosy na X, 3 głosy na Y - o tym kto zakończy rozgrywkę zadecyduje ilość postów ( osoba aktywniejsza zostaje). Jeśli te osoby bedą miały taką samą liczbę postów to o tym kto odpada zdecyduje Mafia.
4) Wysyłanie do innych uczestników gry zrzutów ekranu (tzw. "screenów") ze swoją rolą w grze jest kategorycznie zabronione.
5) Gracze należący do miasta nie mogą kontaktować się ze sobą poza tym forum. Dozwolone są jedynie prywatne wiadomości (PW) na forum pomiędzy żyjącymi graczami.
6) Zaczynamy od dyskusji i głosowania wszystkich mieszkańców (nie od mordu Mafii).

Wiadomość dodana po 03 min 04 s:
Miasteczko położone gdzieś w spokojnym zakątku Polski żyło swoim życiem. Nic się tam nie działo, wszyscy się znali, wszyscy razem pili i wszyscy byli dla siebie mili. Panowała wszechobecna, sielska atmosfera, wśród której szczęśliwie dorastały dzieci, starzeli się emeryci. W mieście tym od 8 lat nie była potrzebna nawet najmniejsza ingerencja policji. Sąsiedzi rozwiązywali swoje problemy na priv bez rozlewu krwi. Jednak pewnego dnia wszystko zostało zakłócone. Pewnej nocy miasteczkiem wstrząsnęła informacja o śmierci burmistrza... Jak sądzicie - kto mógł go zabić? Gdzie jest MAFIA? Kto chce przejąć kontrolę nad naszym miasteczkiem?

Gracze:
Astronauta
Drwal
Influencerka
Palacz kotłowy
Pielęgniarka
Piłkarz
Piosenkarka
Prostytutka
Strażak
Trenerka owadów


Wśród nich 3 należą do MAFII, a 7 do MIASTA.

Dyskutujemy i najpóźniej do 9 kwietnia do 19:30 przesyłamy swoje typy w postaci Prywatnej Wiadomości (lub jak ktoś bardzo chce to Whatsapp lub Messenger).

Proszę wszystkich graczy o dokładne zapoznanie się z regulaminem, a w razie wszelkich wątpliwości co do zasad gry służę pomocą. 

POWODZENIA!!!


Prowadząca

Offline

#2 2022-04-08 18:18:39

Piłkarz
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-07
Liczba postów: 22
WindowsChrome 100.0.4896.75

Odp: Gra w Mafię

witam nowych i tych doświadczonych zawodników, miło się spotkać po latach  [dblpt])
liczę na sprawną rozgrywkę i zaraz lecę na boisko [dblpt]beer[dblpt]
a teraz przyznajta się, kto miał na pieńku z naszym poczciwym burmistrzem? nie trzeba było go od razu sprzątać...  [dblpt]zdziwiony[dblpt]


Gracz

Offline

#3 2022-04-08 18:42:42

Trenerka owadów
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-06
Liczba postów: 11
MacintoshSafari 604.1

Odp: Gra w Mafię

Witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie! W koncu mozemy podyskutowac i sprobowac rozwiklac zagadke smierci naszego burmistrza aby nasze miasto nadal tetnilo zyciem tak jak dawniej… abym mogla nadal w spokoju trenowac moje malenkie owady i juz nic i nikt nie zaklocil spokoju naszego pieknego miasteczka [sred])


Gracz

Offline

#4 2022-04-08 18:46:55

Astronauta
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-08
Liczba postów: 8
WindowsFirefox 99.0

Odp: Gra w Mafię

Witam nasze społeczeństwo. Bardzo mnie zmartwiła wiadomość o śmierci naszego ukochanego burmistrza. Ludzie cototosię stanęło? Czy Nasz burmistrz komuś "nadepnął na odcisk"? Pytanie czyja była to stopa?


Gracz

Offline

#5 2022-04-08 19:08:42

Prostytutka
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-07
Liczba postów: 4
MacintoshSafari 604.1

Odp: Gra w Mafię

Hehe

Wiadomość dodana po 05 min 02 s:
Ja podejrzewam że napewno w mafii jest :
Wymieniam .. ???
Następujące osoby …
Teraz będę wymieniać …
???
Drwal???
Palacz kotłowy ???
Strażak ???


Potne cie czaisz ?

Offline

#6 2022-04-08 19:28:02

Drwal
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-06
Liczba postów: 6
MacintoshUnknown

Odp: Gra w Mafię

Witam was moi Kochani Sąsiedzi,
Nada nie potrafię się pozbierać po śmierci Burmistrza,
Liczę na to, że szybko odnajdziemy mordercę!
Pozdrawiam

Wiadomość dodana po 03 min 08 s:
To ze jestem drwalem i pracuje niebezpiecznymi narzędziami nie czyni mnie morderca,
Przecież nawet muchy bym nie skrzywdził ?


Gracz

Offline

#7 2022-04-08 20:46:15

Pielęgniarka
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-06
Liczba postów: 12
AndroidChrome 99.100.4844.88

Odp: Gra w Mafię

Witam wszystkich, miło znowu zagrać po tylu latach...


Gracz

Offline

#8 2022-04-08 22:38:57

Influencerka
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-07
Liczba postów: 11
MacintoshUnknown

Odp: Gra w Mafię

Witam wszystkich tu zgromadzonych.
Ten czas jest dla nas bardzo trudny, ponieważ nasz kochany burmistrz nie żyje… 
Mam nadzieje, że wspólnymi siłami uda nam się schwytać sprawcę, i poniesie on najsurowszą karę!


Gracz

Offline

#9 2022-04-09 09:07:59

Strażak
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-07
Liczba postów: 4
AndroidChrome 99.0.4844.88

Odp: Gra w Mafię

Witam wszystkich bardzo serdecznie  :)
Śmierć burmistrza co za tragedia??, ciekawe kto mógł być tak brutalny? Jestem pełen nadziei że sprawca poniesie surową karę. ??

Ostatnio edytowany przez Strażak (2022-04-09 09:11:04)


Gracz

Offline

#10 2022-04-09 09:08:13

Miss President
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-05
Liczba postów: 55
WindowsFirefox 96.0

Odp: Gra w Mafię

Dzień dobry wszystkim  [dblpt])
Witam Was po raz ostatni w pełnym składzie.
Dziś wieczorem wszystko się zmieni i będzie nas conajmniej o jedną osobę mniej.
Wszystko w rękach Księdza.
Ta runda jest krótsza więc zmniejszam liczbę wymaganych postów do dwóch.
Od następnej rundy będą po dwie doby do każdego następnego głosowania i wymagana liczba postów to 3.
Przypominam głosowanie dzisiaj do 19:30!
Do tej pory trzech Graczy się nie wypowiedziało. Piosenkarka nic nam jeszcze nie wyśpiewała.
Jeśli Palacz kotłowy zasnął pijany to proszę, by Strażak ugasił ten ogień.
Zapraszam do dyskusji.
Miłego dnia [dblpt]good[dblpt]

Wiadomość dodana po 02 min 20 s:
Witaj Strażaku,
Może zarządź akcję poszukiwawczą dwóch graczy, którzy dalej gdzieś śpią po ciężkim piąteczku...

Wiadomość dodana po 10 min 48 s:
Jedna uwaga. Jeśli piszecie z telefonu i wstawiacie emotikonki to wychodzą znaki zapytania. Dlatego niektóre wypowiedzi są
pełne tych znaków... Jakiś błąd techniczny. Nie mamy niestety w mieście informatyka:(
Pisząc na komputerze da się używać emotikonek.
No nic z tym nie zrobimy niech więc nasze posty tak jak życie pozostaną pełne pytań....


Prowadząca

Offline

#11 2022-04-09 09:28:42

Piosenkarka
Gość
AndroidChrome 92.0.4515.166

Odp: Gra w Mafię

Cóż za tragedia

Wiadomość dodana po 01 min 55 s:
Myślę,  że prostytutka ukatrupila naszego ukochanego burmistrza...

#12 2022-04-09 09:31:08

Strażak
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-07
Liczba postów: 4
AndroidChrome 99.0.4844.88

Odp: Gra w Mafię

Moje podejrzenia kieruję na Pielęgniarkę, gdyż ma ona dostęp do odpowiednich substancji które mogły wyrządzić śmierć burmistrzowi...


Gracz

Offline

#13 2022-04-09 09:38:35

Piosenkarka
Gość
AndroidChrome 92.0.4515.166

Odp: Gra w Mafię

Tutaj bym polimozowala.  Kiedy grałam koncert w Siemianowicach Śląskich , zauważyłam jak prostutumka obsciskiwala się z naszym burmistrzem w TOI TOiu... Następnie wyszła z tamtąd z niesmaczna miną... niczym Niemka szukająca oleju i papieru toaletowego ... Myślę że tu zaczyna się trop...

#14 2022-04-09 09:50:24

Prostytutka
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-07
Liczba postów: 4
MacintoshSafari 604.1

Odp: Gra w Mafię

Niestety  po ostatnim koncercie piosenkarki burmistrzowi  przestał stawać i nie korzysta już z moich usług .. wiec nie mogłam go zabić ..


Potne cie czaisz ?

Offline

#15 2022-04-09 11:30:08

Palacz kotłowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-08
Liczba postów: 11
AndroidChrome 81.0.4044.138

Odp: Gra w Mafię

Witam wszystkich Mieszkańców. Wracam z roboty a tu taka tragedia!!. Nie dość tego to już mnie oskarżają o zabójstwo. Przypomnę ze dzięki naszemu Niezapomnianemu Burmistrzowi nie jeden mieszkaniec ma ciepłą posadkę , choćby ja - na kotłowni.


Gracz

Offline

#16 2022-04-09 11:48:23

Piłkarz
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-07
Liczba postów: 22
WindowsChrome 100.0.4896.75

Odp: Gra w Mafię

Dobra wiadomość dla porządnych mieszkańców. Chodzą słuchy, że na Ćwiartki 3/4 śledztwo już wzniecono  [dblpt]applause[dblpt]
P.S. pić samemu nie wypada - lepiej podejść do sąsiada! (ale to po robocie)
51.jpg


Gracz

Offline

#17 2022-04-09 11:49:30

Pielęgniarka
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-06
Liczba postów: 12
AndroidChrome 99.100.4844.88

Odp: Gra w Mafię

Ja pomagam ludziom, burmistrzowa nie raz ratowałam nawet jak miał covid ostatnio, a prostytutka od razu tak oskarżenie rzucila dziwne trochę...


Gracz

Offline

#18 2022-04-09 12:18:28

Trenerka owadów
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-06
Liczba postów: 11
MacintoshSafari 604.1

Odp: Gra w Mafię

Hmmm.. juz nie korzysta z twoich uslug Prostytutko? Czyli korzystal ? Wiec jednak cos mieliscie wspolnego razem i sie widywaliscie…? Podejrzana sprawa…


Gracz

Offline

#19 2022-04-09 14:01:37

Astronauta
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-08
Liczba postów: 8
WindowsFirefox 99.0

Odp: Gra w Mafię

Witam wróciłem z NASA i mam teraz trochę czasu żeby się zastanowić kto mógł to zrobić. Bardzo podejrzana dla mnie jest Prostytutka która ponoć miała z Burmistrzem jakiś kontakt fizyczny ale można to samo powiedzieć o Pielęgniarce która ratowała Burmistrza. Podejrzana sprawa ... hmmmm


Gracz

Offline

#20 2022-04-09 14:48:09

Prostytutka
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-07
Liczba postów: 4
MacintoshSafari 604.1

Odp: Gra w Mafię

No i miałam coś wspólnego dopóki ta szmata piosenkarka nie zaśpiewała jeszcze żył a później piwiedział  po jej występie ze go uszy bolą i Ze nie ma co mu loda robić bo i tak mu dzisiaj

Nie stanie wiec szukałam klientów wsrôd fanôw nie będę mordować miękkiego Huja za 200zl  ty tępa dzido .. skoro tak szukasz winnych może to ty jesteś winna ..


Potne cie czaisz ?

Offline

#21 2022-04-09 14:54:52

Influencerka
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-07
Liczba postów: 11
MacintoshUnknown

Odp: Gra w Mafię

myśle, że zamordowała go trenerka owadów, widziałam jak trenowałaś muchy u burmistrza packą elektryczną, może użyłaś jej do zabicia burmistrza?? ???

Wiadomość dodana po 04 min 39 s:
Burmistrz był moim sugar Daddy, mieliśmy jechać razem do Dubaju, kupił mi również obserwatorów na Instagramie, dzięki niemu byłam gwiazdą.. a teraz?? Nic nie mam, całe życie legło w gruzach.. jeżeli się dowiem co za zwyrol go zabił to nie ręczę za siebie!!


Gracz

Offline

#22 2022-04-09 15:21:53

Prostytutka
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-07
Liczba postów: 4
MacintoshSafari 604.1

Odp: Gra w Mafię

Môwiłam że my zarabiające kobiety poprzez seksualność nie zabijamy klientów  .. napewno  piosenkarką przez to swoje fałszowanie wykończyła burmistrza że sam odwołał ostatnie spotkanie ze mną w hotelu za 360 zł

Wiadomość dodana po 06 min 31 s:
Naprawdę miałam mu zrobić wtedy masaż ptostaty a on na koncercie piosenkarki po piosence ,,Whitney Houston’’ nasz termin… mówił że bębenki mu pękły .. i że jeśli piosenkarka może  być gwiazdą to  to dzieci z Bullerbyn też


Potne cie czaisz ?

Offline

#23 2022-04-09 16:07:40

Trenerka owadów
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-06
Liczba postów: 11
MacintoshSafari 604.1

Odp: Gra w Mafię

A to dobre! Ja bym nawet muchy nie skrzywdzila a co dopiero czlowieka! Poza tym burmistrz wspomagal moja hodolwe owadow i motyli tyle co ja pieniedzy od niego dostawalam to by mi sie nawet nie oplacalo go zabijac… po co.. teraz to ja jestem w powaznych tarapatach finansowych nie mam nawet za co kupic specjalnego pokarmu dla moich malych stworzonek…. [dblpt]( jak mozna mnie o cos takiego podejrzewac!


Gracz

Offline

#24 2022-04-09 17:09:55

Palacz kotłowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-08
Liczba postów: 11
AndroidChrome 81.0.4044.138

Odp: Gra w Mafię

Burmistrz po koncercie nie był zadowolony z poziomu i stwierdził ze tyle to nie zapłaci za chałture. Wychodzi ze to zemsta piosenkarki.


Gracz

Offline

#25 2022-04-09 17:15:46

Drwal
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-06
Liczba postów: 6
MacintoshUnknown

Odp: Gra w Mafię

Może i ja się udzielę w takim razie, wg mnie wszystkie kochanki Burmistrza są podejrzane, miałyście motyw, każda widziała o tej innej i na pewno z zazdrości któraś z was go zabiła. Dopóki kasą sypał było dobrze…
Podejrzewam infuencerke, myśle, że stracisz wielu obserwatorów, ja już nie obserwuje Towojego profilu na insta.


Gracz

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka