Forumowa mafia

Mafia powróciła! Nikt nie może spać spokojnie...

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-06-25 15:19:34

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
Windows 8.1Firefox 101.0

Forumowa mafia 4

I.Lista uczestników:

Babcia klozetowa
Dziadek klozetowy
Kelnerka
Kierowca rajdowy
Masażystka
Terapeutka dla par
Zakuwacz węży
Dentysta sadysta
Rzeźnik
Nauczyciel WF

Wyżej wymienieni uczestnicy zostali  podzieleni w drodze losowania  na dwie grupy: MAFIĘ i MIASTO
10 osób :3 osoby w mafii  7 osób w mieście
UWAGA
Zmiany w regulaminie!!!

Patrz REMIS
I nowa opcja dla mafii   
Spośród MIASTA 5 osób  ma dodatkowe funkcje:

DETEKTYW- po mordzie mafii (i przed pierwszym głosowaniem) wysyła wiadomość do Mistrza Gry z nazwą gracza, którego podejrzewa o przynależność do mafii; dostaje odpowiedź "X należy do mafii/miasta"
KSIĄDZ - przed mordem mafii wysyła Mistrzowi Gry wiadomość z nazwą osoby, za którą tej nocy ,,modli się"; w przypadku gdy wybór mafii i księdza danej nocy pokryje się nikt nie zostaje wyeliminowany (i nie ujawnia się kim była ta wskazana osoba), Ksiądz MOŻE modlić się za siebie i nie może modlić się dwa razy pod rząd za tę samą osobę
ZBAWICIEL - raz w ciągu gry może w dowolnym momencie wskrzesić jedną osobę, którą wyeliminowała mafia podczas mordu; może to zrobić przed i po swojej śmierci; nie może wskrzesić siebie; po wskrzeszeniu nie informuje się kto jest Zbawicielem i wskrzeszona osoba jeśli miała wcześniej funkcję Detektywa lub Księdza to zostaje zwykłym miastowym
SĘDZIA- może jeden raz w ciągu gry podczas głosowania ujawnić się i skorzystać ze swojego prawa podwójnego głosu; jeśli zginie przed wykorzystaniem tej możliwości, wskazuje Mistrzowi Gry (na PW) osobę, która zostanie sędzią na jego miejsce. Jeśli wskazana zostanie osoba z mafii - rola przepada (nie informuje się o tym uczestników gry).

BARMAN- raz w ciągu gry może przed mordem mafii upić wybranego gracza ( pisze PW do Mistrza Gry )Jeśli upije członka mafii to nikt tej nocy nie ginie w mordzie mafii. Jeśli Barman zginie to wskazuje Mistrzowi Gry osobę, która przejmie jego rolę. Jeśli wskaże członka mafii, rola przepada. Nie informuje się o tym uczestników gry.



Nowa opcja dla mafii
VA BANQUE Mafia w pierwszym lub drugim mordzie
może jeden raz na całą grę ( nie musi skorzystać z tej opcji ) zagrać va banque i zamordować dwóch graczy. Jeśli Ksiądz pomodli się za jednego z nich, to żaden nie ginie. Jeśli Ksiądz nie trafi z modlitwą , giną dwaj zawodnicy. Jeśli Barman upije członka mafii oczywiście do mordu również nie dochodzi.  Nowa opcja jest szansą dla mafii, by pozbyć się dwóch graczy na raz. Jest to z drugiej strony też potencjalne ułatwienie dla Księdza, bo
ma większe szanse, by dobrze się pomodlić, gdy dwie osoby są zagrożone.
II. Rundy
Co drugi dzień do  19:30- głosowanie Co drugi dzień do 19:30- mord mafii Pierwsze głosowanie jutro do 19:30
Obowiązuje wpisanie minimum 2 postów w każdej rundzie , na początku do pierwszego głosowania , póżniej pomiędzy  głosowaniem a mordem mafii i pomiędzy mordem a głosowaniem. Za ich brak Mistrz Gry wysyła ostrzeżenie. Za brak oddania głosu również jest jedno ostrzeżenie. Przy dwóch - następuje wyeliminowanie gracza z dalszej gry. W wyjątkowych okolicznościach przysługuje odwołanie od ostrzeżenia. Rozpatruje je Mistrz Gry.

III. Uwagi
1)Każdej kolejnej uśmierconej osobie przysługuje prawo do napisania po śmierci JEDNEGO postu (tzw. testamentu), najpóźniej do kolejnego głosowania lub mordu mafii (w zależności w jaki sposób zginęli). Osobom wyeliminowanym z powodu dwóch (lub więcej) ostrzeżeń nie przysługuje testament.
2)Jeśli Ksiądz, Detektyw, Zbawiciel, Sędzia, Barman zginą - nie informuje się o tym (po prostu mówi się tylko, że zginął członek miasta).
3) Przy remisie w głosowaniu np. 2 głosy na X, 2 głosy na Y, 1 głos na Z, 1 głos na W - o tym czy odpada X czy Y decydują osoby głosujące na Z i W.Jeśli nadal będzie remis np. 3 głosy na X, 3 głosy na Y - o tym kto zakończy rozgrywkę zadecyduje Mafia.
4) Wysyłanie do innych uczestników gry zrzutów ekranu (tzw. "screenów") ze swoją rolą w grze jest kategorycznie zabronione.
5) Gracze należący do miasta nie mogą kontaktować się ze sobą poza tym forum. Dozwolone są jedynie prywatne wiadomości (PW) na forum pomiędzy żyjącymi graczami.
6) Zaczynamy od dyskusji i głosowania wszystkich mieszkańców (nie od mordu Mafii).



Miasteczko położone gdzieś w spokojnym zakątku Polski żyło swoim życiem. Nic się tam nie działo, wszyscy się znali, wszyscy razem pili i wszyscy byli dla siebie mili. Panowała wszechobecna, sielska atmosfera, wśród której szczęśliwie dorastały dzieci, starzeli się emeryci. W mieście tym od 8 lat nie była potrzebna nawet najmniejsza ingerencja policji. Sąsiedzi rozwiązywali swoje problemy na priv bez rozlewu krwi. Jednak pewnego dnia wszystko zostało zakłócone. Zaczęli ginąć urzędnicy sprawujący urząd Burmistrza ….Ostatnia grupa przestępcza zawładnęła totalnie miasteczkiem . Odkąd Milicjant został przeniesiony, robili co chcieli.  Jak już nie było co rabować, rozjechali się po świecie. Barista podobno parzy teraz najlepszą kawę w Mediolanie i wszedł w kontakty z lokalną włoską mafią. 
Kibic piłkarski demoluje stadiony w Kolumbii i pracuje przy pakowaniu bananów do transportu. Pomocnik murarza pracuje przy budowie nowego metra w Nowym Jorku i wynosi tyle z budowy, że to metro  prędko nie powstanie. A Ginekolog założył gabinet przy Dzielnicy  czerwonych latarni i bardzo sobie Amsterdam chwali.
Kandydatów na nowego burmistrza nie było zbyt wielu. Trudno się dziwić. Pojawiła się jednak nadzieja, że zapanuje ład i spokój.

a197b4c00dead4dcmed.jpg
Oto jedyny, który miał jaja, by zrobić porządek w tym miasteczku. Okazało się jednak, że nowa mafia miała większe,bo zamordowała go już podczas festynu po wyborach.
To już czwarty burmistrz w tym roku ….
Z ogromnym smutkiem zawiadamiam o śmieci nowego Burmistrza. Jak sądzicie - kto mógł go zabić? Gdzie jest MAFIA? Kto chce przejąć kontrolę nad naszym miasteczkiem?



Gracze:
Babcia klozetowa
Dziadek klozetowy
Kelnerka
Kierowca rajdowy
Masażystka
Terapeutka dla par
Zakuwacz węży
Dentysta sadysta
Rzeźnik
Nauczyciel WF

Wśród nich 3 należą do MAFII, a 7 do MIASTA.


Dyskutujemy i najpóźniej do jutra 26 czerwca do 19:30 przesyłamy swoje typy w postaci Prywatnej Wiadomości (lub jak ktoś bardzo chce to Whatsapp lub Messenger).

Proszę wszystkich graczy o dokładne zapoznanie się z regulaminem, a w razie wszelkich wątpliwości co do zasad gry służę pomocą.  


Swoje głosy proszę wysyłać na konto PREZYDENT nie na mafia po latach

POWODZENIA!!!


Mistrz gry

Offline

#2 2022-06-25 15:39:42

Dziadek klozetowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 8
MacintoshSafari 604.1

Odp: Forumowa mafia 4

Dzien dobry! Znowu ktos wykosil burmistrza..  ilez to mozna mordowac? ludziom sie juz poprzewracalo!  A tak nawiasem to kto ostatnio osral nowa deske klozetowa?? Przyznac sie ktory taki mądry?!  [dblpt]stupid[dblpt]

Offline

#3 2022-06-25 15:50:28

Dentysta sadysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 15
WindowsChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Dobry! Należy przykładnie ukarać nową szajkę i odpłacić im za wszystkie krzywdy mieszkańców.
Pacjenci cenią moje usługi, bo nie zdzieram i znieczulam alkoholem, taka promocja  [dblpt]beer[dblpt]

Offline

#4 2022-06-25 16:10:32

Masażysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 8
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

Witam wszystkich serdeczne w te piękne popołudnie! Większość z was pewnie jest nad wodą, opala się i korzysta ze słońca,ale jak widać znów jakiś zwyrodnialec wkroczył do miasta i zaburzył harmonię panującą w mieście… znowu będziemy żyli w strachu póki nie dorwiemy mordercy i mafii która opanowała miasto!

Offline

#5 2022-06-25 16:25:36

Terapeutka dla par
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 11
MacintoshSafari 604.1

Odp: Forumowa mafia 4

Witajcie w ten słoneczny weekend  [dblpt])
Właśnie miałam ostatnich pacjentów w tym tygodniu.
Przyszła do mnie para obcych ludzi, co poznali się w necie.
Od razu zorientowałam się, że coś nie tak, gdy patrzyli na siebie z sympatią.
Amatorzy! Chcieli sprawdzić czy się zorientuję, że nie są razem.
Mam nadzieję że Nam mieszkańcom nie takie głupoty w głowie
i skupimy się na tym co ważne. Musimy szybko wytropić mafię!

Offline

#6 2022-06-25 17:59:42

Zakuwacz węży
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 5
AndroidChrome 96.0.4664.104

Odp: Forumowa mafia 4

Dzień dobry.Nie do wiary. Wybory burmistrza, festyn, wszyscy miasteczkowi świętują i wznoszą toast  mamy Burmistrza aż tu nagle zrobiło się cicho z tłumu słychać głos zamordowano,zamordowano Burmistrza i to w biały dzień.No mamy zadanie. Zadanie do rozwiązania jak najszybciej kto jest morderca?

Offline

#7 2022-06-25 18:19:52

Babcia klozetowa
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-22
Liczba postów: 11
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

Ludzie! To koniec świata! Armagiedon…. Ze w naszym miasteczku do takiej tragedyii doszło..
Mam już swoje lata, dużo przeżyłam ale żeby naszego kochanego Burmistrza ukatrupić? Toz to dobry chłop był!

Offline

#8 2022-06-25 19:05:56

Rzeźnik
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-24
Liczba postów: 11
Windows 7Chrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Witam wszystkich! Sądziłem, że tylko ja dzisiaj urobiłem sobie ręce po łokcie we krwi, kończę pracę a tu się okazuje, że nie tylko u mnie świnia na ławie rzeźniczej została sprzątnięta. Tylko komu mogło tak bardzo zależeć na pozbyciu się nowego burmistrza? Z każdym dniem coraz bardziej obawiam się o własny stołek w tym mieście.

Offline

#9 2022-06-26 03:28:11

Nauczyciel WF
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-24
Liczba postów: 2
AndroidChrome 97.0.4692.87

Odp: Forumowa mafia 4

Witam wszystkich długo czekałem na tą chwilę na wakacje aby wkońcu oderwać się od nauczania w szkole i wyjechać gdzieś niestety dziś dostałem smutną wiadomość o tym że nasz burmistrz nie żyje
Jestem tym zszokowany i wolałbym o tym nie wiedzieć chociaż do mojego powrotu do miasta

Offline

#10 2022-06-26 05:32:07

Terapeutka dla par
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 11
MacintoshSafari 604.1

Odp: Forumowa mafia 4

Od poniedziałku wprowadzam nową metodę terapii dla par z problemami.
W cenie po trzy drinki. Na początku wściekły pies, by wykrzyczeć negatywne emocje. Następnie Mojito na orzeźwienie i ukojenie. A na koniec w zależności od rezultatów terapii Sex on the beach albo Adwokat.
Zapraszam
Już dzisiaj pierwsze głosowanie. Mam nadzieję, że do wieczora będziemy wiedzieć więcej niż teraz i dokonamy słusznego wyboru. Pozdrowienia z lotniska, które wygląda jakby tu też był 9€ ticket.

Offline

#11 2022-06-26 07:07:59

Kierowca rajdowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 13
AndroidChrome 103.0.5060.53

Odp: Forumowa mafia 4

Cześć wszystkim, mam nadzieję że tym razem uda nam się wytropić w końcu mafie, znowu czuje ubolewanie nad naszym bumistrzem. Chwila prawdy nadchodzi już dziś..

Offline

#12 2022-06-26 08:15:10

Dentysta sadysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 15
AndroidChrome 103.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Z moich obliczeń wynika,że z 9 mieszkańców,którzy zajęli stanowisko wobec ostatnich wydarzeń, na pewno przynajmniej 2 mówi nieszczerze i ma niecne intencje. A którzy? Dla kogo ta ostatnia niedziela?
Pani Terapeutka drinkuje z pacjentami, mafia hula, a robić nie ma komu...  [dblpt]piwo[dblpt]

Offline

#13 2022-06-26 08:37:15

Dziadek klozetowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 8
MacintoshSafari 604.1

Odp: Forumowa mafia 4

Ja mysle ze juz wczoraj dwoch mafiozow sie wypowiedzialo.. mam nadzieje ze ich wykryjemy i wykosimy szybciej niz predzej. A poki co prosze nie zapominac o drobnych jak korzystacie i nie wymigiwac sie ze zapomnieliscie portfela!

Offline

#14 2022-06-26 13:11:53

Terapeutka dla par
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 11
MacintoshSafari 604.1

Odp: Forumowa mafia 4

Dziadek klozetowy napisał/a:

A poki co prosze nie zapominac o drobnych jak korzystacie i nie wymigiwac sie ze zapomnieliscie portfela!

Może czas założyć terminal. Cwaniaki się nie wywiną. I tak za jakiś czas będzie tylko obrót bezgotówkowy.

Offline

#15 2022-06-26 14:06:41

Kierowca rajdowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 13
AndroidChrome 103.0.5060.53

Odp: Forumowa mafia 4

W ten gorąc, niech moc będzie z nami i nas dziś owieci wieczorem

Offline

#16 2022-06-26 14:36:16

Dentysta sadysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 15
AndroidChrome 103.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

W dzisiejszym odcinku:
Czy babcia i dziadek to jedna firma czy konkurencja? Co ich łączy?
Czy kelnerka przemówi dziś dwoma postami czy odpadnie za olewkę?
Czy to prawda,że kierowca rajdowy grasuje bez prawka?
Czy terapeutce wystarczy drinków dla pacjentów czy wszystko wychyli na bieżąco?
Kto wykończył burmistrza Mariana?
Na kogo głosują mieszkańcy? W postach nie są wylewni,lecz za kołnierz nie wylewają...
Piękna niedziela, to i pić się chce. Tyle znaków zapytania, już szykuję zakąskę i cydry lubelskie na pierwsze rozdanie  [dblpt]chleje[dblpt]

Offline

#17 2022-06-26 14:49:39

Dziadek klozetowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 8
MacintoshSafari 604.1

Odp: Forumowa mafia 4

Mnie nic nie laczy z pania babcia klozetowa ja mam swoj cieply stoleczek siedze sobie i zbieram drobniaki. Ja w meskim a babcia w damskim i tak leci ten nas żywot.. troche konkurencja bo sie scigamy kto winyj nazbira..  wlasnie kelnerka nadal cicho sza… a tu niedlugo trzeba glosowac… pamietajcie szukamy mafii!

Offline

#18 2022-06-26 15:53:53

Masażysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 8
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

Witam w te deszczowe niedzielne popołudnie, dużo roboty miałam ostatnio, wszyscy jacyś przemęczeni i na masaz przychodzą, aż normalnie się nie wyrabiam .. ostatnio mi coś klient mówił ze coś w kiblu podsłuchał jak babcia i dziadek klozetowi gadali coś o burmistrzu..

Wiadomość dodana po 02 min 24 s:
Ze tam węże jakieś w mieszkaniu znaleźli czy coś, ze zginął od jadu węża, ale czy to prawda? Nie wiem, musimy to wyjaśnić z Zakuwaczem? Masz cos do powiedzenia?

Offline

#19 2022-06-26 16:45:30

Zakuwacz węży
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 5
AndroidChrome 96.0.4664.104

Odp: Forumowa mafia 4

Witam przy niedzieli. Tak, słusznie.Ukarac szajkę za jej czyny tylko postawmy trafna diagnozę.

Offline

#20 2022-06-26 17:40:39

Terapeutka dla par
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 11
MacintoshSafari 604.1

Odp: Forumowa mafia 4

Dentysta sadysta napisał/a:

Czy terapeutce wystarczy drinków dla pacjentów czy wszystko wychyli na bieżąco?

Pijemy tylko w trójkącie na sesji także wystarczy spokojnie.

Offline

#21 2022-06-26 18:10:17

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Witam, ze względów słonecznych dni, dziś wyniki głosowania dodam jak wytrzeźwieje. Pozdrawiam i życzę słonecznej niedzieli.


Mistrz gry

Offline

#22 2022-06-26 18:17:47

Kelnerka
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-22
Liczba postów: 8
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

Witajcie w ten piękny dzień. Koniecznie musimy wziąć sprawy w swoje ręce i wytropić mafie ! Tak nie może być !

Wiadomość dodana po 44 min 11 s:
Przyjść się kto jest taki odważny i jest z mafii ?

Offline

#23 2022-06-26 19:07:52

Zakuwacz węży
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 5
AndroidChrome 96.0.4664.104

Odp: Forumowa mafia 4

Tak.To prawda.Mialem trochę pracy przy sobocie nawet zostałem po godzinach.Byli to klienci zainteresowani jedynie wężami ogrodowymi.Taki upał a rośliny potrzebują wilgoci.

Offline

#24 2022-06-26 19:16:32

Kelnerka
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-22
Liczba postów: 8
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

Panie dentysto czy mogę się dołączyć ? Niby nie lubię alkoholu ale alkohol polubił mnie po wizycie u Ciebie ? hhmmm jak to możliwe ?

Offline

#25 2022-06-26 19:17:50

Dziadek klozetowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 8
MacintoshSafari 604.1

Odp: Forumowa mafia 4

Gadka szmatka a zaraz glosowanie… w sumie to raczej strzal bedzie bo ciezko cos wywnioskowac z luznej rozmowy mafia sie nie wychyla zeby kogos atakowac raczej siedza i sie przygladaja..

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
intertrans - aniewiem - ak-logistics - unknw - mordyraccoona