Forumowa mafia

Mafia powróciła! Nikt nie może spać spokojnie...

Nie jesteś zalogowany na forum.

#26 2022-06-26 19:40:48

Dentysta sadysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 15
AndroidChrome 103.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Dziadek klozetowy napisał/a:

Gadka szmatka a zaraz glosowanie… w sumie to raczej strzal bedzie bo ciezko cos wywnioskowac z luznej rozmowy mafia sie nie wychyla zeby kogos atakowac raczej siedza i sie przygladaja..

Dziadek dobrze prawi moim zdaniem, oby szczerze.

Wiadomość dodana po 03 min 09 s:

Kelnerka napisał/a:

Panie dentysto czy mogę się dołączyć ? Niby nie lubię alkoholu ale alkohol polubił mnie po wizycie u Ciebie ? hhmmm jak to możliwe ?

Miło,że się Pani pojawiła na forum i w mym gabinecie.
A dołączyć do czego?
Mam nadzieję,że nam dobrze wyjdzie dzisiejsze głosowanie, bo z tego co tu widać, sporo mieszkańców szuka weny w alkoholu  [dblpt]beer[dblpt]

Offline

#27 2022-06-26 20:01:42

Rzeźnik
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-24
Liczba postów: 11
Windows 7Chrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Kolejny upalny dzień, jednak tym razem jak widać spokojniejszy niż niegdysiejsze. Podejrzani nie wyściubiają nosa, widocznie czują, że ktoś depcze im po piętach. Nie dajmy się łatwo!

Offline

#28 2022-06-26 20:16:44

Babcia klozetowa
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-22
Liczba postów: 11
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

Właśnie zamknęłam naszą  prywatna, publiczną toaletę, kupa roboty… muszę pomyśleć o emeryturze… po ostatnim weekendzie mam dosyć, któraś z pan niestety zarzygala mi kibel. Pijcie z umiarem bo nie wyrobie…

Offline

#29 2022-06-26 20:38:00

Zakuwacz węży
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 5
AndroidChrome 96.0.4664.104

Odp: Forumowa mafia 4

Tak tak trzeba się starać o emeryturę ale wcześniej dobrze zagłosować. Jak Mafia zawładnie miasteczkiem to nie będzie szans o emeryturę

Offline

#30 2022-06-27 10:35:29

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Witajcie!
Przepraszam za brak podsumowania wczorajszego głosowania...
Moja wina, dlatego postanowiłem że nikt nie dostanie upomnienia, tylko ja. Warunkiem braku upomnienia dla graczy, jest wyrównanie liczby postów w dniu dzisiejszym.

Wyniki głosowania:
Dziadek klozetowy- 3 głosy (kierowca rajdowy, babcia klozetowa, rzeźnik)
Dentysta sadysta- 2 głosy ( kelnerka, nauczyciel WF)
Nauczyciel WF- 2 głosy ( zakuwacz węży, Terapeutka dla par)
Zakuwacz węży -1 głos( masażystka)
Terapeutka dla par- 1głos (dziadek klozetowy)
Kierowca rajdowy- 1 głos (dentysta sadysta)

Dziadek klozetowy był dobrym człowiekiem z miasta, lecz czas jego był policzony.


Mistrz gry

Offline

#31 2022-06-27 11:01:24

Masażysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 8
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

Dziadek klozetowy jaki był taki był ale nie byl w mafii! Dziwnie się składa ze akurat on wyleciał? A udzielał się więcej niż niektórzy, i nie budził podejrzeń..Może mafia się zgadala i zagłosowali na niego? Trzeba się temu bardzo dobrze przyjrzeć. Nie pozwólmy żeby mafia robiła z nami co chce.

Offline

#32 2022-06-27 11:02:34

Dentysta sadysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 15
WindowsChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Szkoda poczciwego dziadka, komuś zależało żeby go wcześnie wykończyć [dblpt][slash]
Chciałbym wiedzieć, dlaczego kelnerka i nauczyciel WF chcieli się mnie pozbyć?! Kelnerka się przypochlebiała, żeby uśpić czujność i tak nieładnie mi się odpłaciła...
Zakładam, że przynajmniej 1 os. z mafii głosowała na dziadka. To na razie robocza teoria, zobaczymy jak to się dalej potoczy. Widać już pierwsze powiązania.
Trudno ustrzelić mafię w 1 głosowaniu, lecz to smutny początek dnia.

Offline

#33 2022-06-27 11:14:26

Kierowca rajdowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 13
AndroidChrome 103.0.5060.53

Odp: Forumowa mafia 4

No i znowu zawaliliśmy sprawę.. Za każdym razem pierwszy raz odpada miastowy
Braci się nie traci..

Offline

#34 2022-06-27 11:55:47

Terapeutka dla par
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 11
MacintoshSafari 604.1

Odp: Forumowa mafia 4

Biedny Dziadek, chociaż na mnie głosował nie wiem czemu.
Będzie nam go brakować, jego wigoru i poczucia humoru.
Teraz Babcia musi robić na dwa etaty.
Zakładam, że tylko jeden mafiozo zagłosował na Dziadka.
Nie ryzykowaliby tak na początku gry.
Może druga osoba z mafii na Sadystę, licząc że ktoś jeszcze nie lubi dentystów.
A trzeci głos gdzieś totalnie przypadkowo.

Offline

#35 2022-06-27 12:36:53

Rzeźnik
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-24
Liczba postów: 11
Windows 7Chrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Wybór dziadka choć z kruszącym serce to mógł mieć swoje uzasadnienie, bądź co bądź kto w tak niebezpiecznym mieście dożywa tak leciwych dni to mógł widzieć wiele lub ktoś mógł pozwolić mu widzieć wiele. Podejrzeń jest mało a widocznie od tych zapachów z pracy nos sprowadził się sam na manowce. To znacznie zawęża krąg podejrzanych, trzeba się pilnować!

Wiadomość dodana po 17 min 44 s:
Ciekawi mnie tylko jedno, zachowanie Kelnerki, w pierwszej kolejności aprobującej a nawet szukającej uwagi Dentysty a następnie przy oddawaniu głosu zdecydowała się wybrać go. Skąd ten brak zaufania dla osoby z którą proponowało się spędzić czas?

Offline

#36 2022-06-27 13:05:06

Dziadek klozetowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 8
MacintoshSafari 604.1

Odp: Forumowa mafia 4

Co tu duzo pisac tragedia jak to zazwyczaj bylo pewne ze pierwsze glosowanie wyleci miastowy mysle ze mafia sie nie wychylala. I to co ja uwazam moge sie tez mylic mysle ze jedna osoba z mafii na mnie zaglosowala mysle tez ze jeden miastowy zaglosowal. Podejrzewam ze 2 osoby z mafii sa wsrod tych osob ktore glosowaly na mnie dentyste lub nauczyciela (te podwojne i potrojny glos). Nie dajcie sobie zamydlic oczu na ladne slowka mafii. Mafia zaglosowa na miastowych to pewne. Nie ryzykowaliby glosu na siebie podczas gdy nikt nie wiedzial jak inni glosuja!
Ps.Nie spodziewalam sie glosu od babci klozetowej zdradzila mnie totalnie cale zycie w jednym klozecie a tu nagle glos! juz wiem kto mi zawsze podkradal te drobne! To jak strzal w plecy! Ciekawe od kogo teraz wydębi sobie papier toilettowy!

Offline

#37 2022-06-27 13:25:44

Dentysta sadysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 15
WindowsChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Ech, taki dziadek to skarb - myślący i z poczuciem humoru  [dblpt]tak[dblpt]  Może w nowej edycji się odegra, tymczasem trzeba im się jak najszybciej zrewanżować za tę niepowetowaną stratę.
Też mi się wydaje, że na tym etapie mafia by nie zagłosowała na swojego, lecz z drugiej strony dzieją się tu rzeczy, o których się fizjologom nie śniło...
Czekam na wyjaśnienia od osób głosujących na dziadka: kierowca rajdowy, babcia klozetowa (rzeźnik coś tam się wytłumaczył, pytanie czy wiarygodnie...) i na mnie: wuefista, kelnerka. Co mata na swoje usprawiedliwienie?
Liczę, że po dzisiejszym dniu będzie miastowym jeszcze dane się wspólnie napić i kontynuować obławę w komplecie.

Offline

#38 2022-06-27 13:44:04

Kelnerka
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-22
Liczba postów: 8
AndroidChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Hej dziś mam ręce pełne pracy biegam z tacą jak szalona.
Głos na dentystę w ostatniej chwili zmieniłam, bo przypomniałam sobie o zboczonym dentyście z Lublina. Zapraszam do siebie do restauracji wszystkich uczciwych mieszkańców na pysznego schabowego. A po obiedzie zapraszam na lody.

Offline

#39 2022-06-27 14:09:55

Kierowca rajdowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 13
AndroidChrome 103.0.5060.53

Odp: Forumowa mafia 4

Ja to wiem że zawsze mafiozy dużo piszą pierwsze kminia itp już był taki lekarz poprzednio mydlił oczy i każdy łykal..
Choc prawdę się pisało to i tak reszta swoje kminila albo nie angażowała się w miasto i na pałe głosowała

Offline

#40 2022-06-27 14:36:05

Rzeźnik
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-24
Liczba postów: 11
Windows 7Chrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Chwila przerwy w trakcie robót z mięsem przynosi myśli i rozmyślania nad naszymi ostatnimi wyborami. Kelnerka wspominając o złych doświadczeniach z nieznanymi nam dentystami rzuciła podejrzenia na osobę na którą to ona chciała zwrócić uwagę. Jednak nurtujący jest fakt może całkowicie niezamierzony, lecz głosy (zakuwacz węży, Terapeutka dla par) padły na Nauczyciela, który odezwał się zaledwie raz po ciężkim roku szkolnym i przyciągnął tym aż dwa głosy przeciwko sobie. Bardzo interesujące rozegranie ze strony Terapeutki która wypowiedziała te oto słowa "Pijemy tylko w trójkącie na sesji także wystarczy spokojnie." Interesujący ten "trójkąt", trzymanie się w 3 osobowej grupie w tym mieście jest w obecnej chwili dosyć osobliwe. I na dodatek dobrze się ze sobą muszą dogadywać skoro mają odwagę z obcymi upijać się alkoholem. Czyżby odbywała się tam jakieś spotkania nie związane z terapią lecz omawianiem miastowych spraw za plecami mieszkańców? Co o tym sądzicie drodzy państwo?

Offline

#41 2022-06-27 14:56:34

Kelnerka
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-22
Liczba postów: 8
AndroidChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Rzeźnik... Nurtujące jest to że rzucasz tyle podejrzeń, jak i masz już tyle asów w rękawie jakbyś chciał odciągnąć od siebie podejrzenia.
Teraz zastanawiam się czy przypadkiem nie jesteś w mafii?

Offline

#42 2022-06-27 15:22:36

Rzeźnik
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-24
Liczba postów: 11
Windows 7Chrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Masz rację rzucam podejrzenia na sprawy które wymagają wyjaśnienia. Jednak zastanawiające to jest to, że ty na takie podejrzenia nie odpowiadasz w sposób jakbyś chciała dojść prawdy za rzeczami dosyć tajemniczymi lecz odwracasz kota ogonem. Ja jedynie próbuję zaangażować miasto w poszukiwania mafii a nie czekać i przyglądać się aż następna osoba z nas zginie!

Offline

#43 2022-06-27 15:33:30

Terapeutka dla par
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 11
MacintoshSafari 604.1

Odp: Forumowa mafia 4

Rzeźnik napisał/a:

Jednak nurtujący jest fakt może całkowicie niezamierzony, lecz głosy (zakuwacz węży, Terapeutka dla par) padły na Nauczyciela, który odezwał się zaledwie raz po ciężkim roku szkolnym i przyciągnął tym aż dwa głosy przeciwko sobie. Bardzo interesujące rozegranie ze strony Terapeutki która wypowiedziała te oto słowa "Pijemy tylko w trójkącie na sesji także wystarczy spokojnie." Interesujący ten "trójkąt", trzymanie się w 3 osobowej grupie w tym mieście jest w obecnej chwili dosyć osobliwe. I na dodatek dobrze się ze sobą muszą dogadywać skoro mają odwagę z obcymi upijać się alkoholem. Czyżby odbywała się tam jakieś spotkania nie związane z terapią lecz omawianiem miastowych za plecami mieszkańców?

Taka moja profesja, że pracuję z parami. Nic w tym dziwnego. Oddałam głos na Nauczyciela za brak aktywności. Żadnych  tropów nie miałam.  Uznałam więc, że bez względu na to gdzie należy na chwilę obecną na drobne upomnienie zasłużył. Z naszego miasteczka nikt nie chodził do mnie na terapię. Pełny barek trzymam dla klientów. Od trzech drinków jeszcze nikt się nie przekręcił. Wszystko z umiarem.

Offline

#44 2022-06-27 15:50:42

Nauczyciel WF
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-24
Liczba postów: 2
AndroidChrome 97.0.4692.87

Odp: Forumowa mafia 4

Od jutra nie pije zamykam się w szkole i z najwyższego piętra budynku będę się przyglądał czy w okolicy nie dzieje się nic podejrzanego

Offline

#45 2022-06-27 16:10:58

Rzeźnik
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-24
Liczba postów: 11
Windows 7Chrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Musimy się koniecznie zmotywować do intensywniejszego poszukiwania wśród nas tych mafijnych szuj, bo w tym momencie z niektórych stron widzę, że całkowicie odpowiada im tendencja do nie poszukiwania kogokolwiek jakby czuli się na tyle bezpiecznie z tym jak spokojnie i po ich myśli toczą się zdarzenia. Nie wolno siać paniki czy odsuwać się wzajemnie od siebie lecz zacząć działać w grupie. Przyglądajcie się każdemu uważnie bo nigdy nie wiemy kiedy wybije dzwon, z czujnym okiem!

Offline

#46 2022-06-27 16:26:35

Babcia klozetowa
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-22
Liczba postów: 11
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

O Chryste Elejson…  dziadek mnie wkurzał już od ładnych paru lat, kupował zawsze najtańszy szary papier toaletowy i rozcieńczal mydło z woda… Myslalam ze utre mu trochę nosa, ale ze komuś jeszcze zalazł za skore sie nie spodziewałam. Miejmy sie na baczności, dzisiaj zamykam publiczna toaletę, musicie skorzystać z Toi toi.

Offline

#47 2022-06-27 16:31:38

Zakuwacz węży
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 5
AndroidChrome 96.0.4664.104

Odp: Forumowa mafia 4

Biedny Dziadek klozetowy, że też go musiało spotkać.Byl taki wesoły zawsze z poczuciem humoru.Czasami być może za dużo wiedział.Przegral z Mafia i konkurencją.To już się nie powtórzy.Nam miastowym tylko pozostało to wyjaśnić.Bronmy pozostałych.

Offline

#48 2022-06-27 17:45:38

Kierowca rajdowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 13
AndroidChrome 103.0.5060.53

Odp: Forumowa mafia 4

Modlitwy dzis wskazane.. Książę pamiętaj o mszy bo chwile grozy nadchodzą.

Offline

#49 2022-06-27 18:32:33

Dentysta sadysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 15
WindowsChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Ile to mała drzemka między pacjentami może zmienić, a robota nie zając... Ciekawie się robi jak na karuzeli i nastroje wśród mieszkańców zmienne.
Rzeźnik się obudził, ale to dobrze. Przynajmniej coś się stara, czasem takie łapanie innych za słówka wychodzi na dobre, czasem nie, to różnie bywa.
Terapeutka towarzyska osoba, to i lubi drinkować z obcymi. Idealna robota, łączyć przyjemne z pożytecznym, lecz czy ma coś na sumieniu - oto jest pytanie...
Wuefista podejrzany, nic nie robi i nadal nie wiem czemu na mnie głosował. Pewnie się już nie dowiem nic od tego milczka.
Takich tłumaczeń jak tu babcia i kelnerka prezentują, że papier nie taki i dentysta z Lublina, nie uznaję za wiarygodne.
Zakładając, że trio nie głosowało na siebie, można już wykluczyć niektóre duety.
Może dziś osoby z super mocami się wykażą?
Ważne nie dać się skłócić i napuścić na siebie miastowych, bo im większe zamieszanie, tym mafia ma łatwiej kogoś wykosić i sama się ukryć.
Ktoś tu mąci wodę w tym naszym miasteczku...   [dblpt]tak[dblpt]
Za ok. godzinę nowe rozdanie w tej układance, miło by było się jeszcze obudzić i kogoś wyleczyć.

Offline

#50 2022-06-27 20:25:34

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Attention attention!!
Wiadomość z ostatniej chwili.
Mafia wciągnęła węża w kieszeni, i rzuciła w stronę zakuwacza węży.
Niestety jest w ciężkim stanie bo to nie był zwykły wąż, tylko wąż ogrodowy, lekarze ciągle szukają surowicy bo nie mieli jeszcze takiego przypadku.
Nauczyciel WF, po wczorajszej imprezie udał się na boisko, a tam była szajka mafii, został tak brutalnie zamordowany, 12 ran kłutych. Biegli stwierdzili że to nie był jego najlepszy strzał.
Drinki lały się strumieniami, tylko problem w tym że barman zapomniał o alkoholu i wszyscy z mafi byli trzeźwi.
Uczestnikom przysługuje napisanie testamentu najpóźniej do następnego głosowania.

Ostatnio edytowany przez Wujek Kamil (2022-06-27 20:29:36)


Mistrz gry

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka