Forumowa mafia

Mafia powróciła! Nikt nie może spać spokojnie...

Nie jesteś zalogowany na forum.

#51 2022-06-27 20:55:45

Dentysta sadysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 15
WindowsChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Niegodziwcy wygrali drugą bitwę, ale wojna jeszcze nie przegrana...
Szkoda, że alkohol barmanowi nie dojechał  [dblpt][pion]
Jedyny plus, że nie zginęły aktywne osoby, które wiadomo więcej wnoszą do gry i grono podejrzanych zmniejszyło się o 2 osoby. Sam trochę podejrzewałem zakuwacza i wuefistę o niecne zamiary, a okazali się niewinni.
Jutro nowy dzień, trzeba zbierać siły na nową konfrontację z szajką. Liczę, że pierwsze sojusze już powstają za kulisami.

Offline

#52 2022-06-27 21:29:42

Masażysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 8
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

O nie!! Kolejnych dwóch z miasta zamordowała bezwzględna mafia! Przecież to dobrzy ludzie byli, co wam zawinili, jak tak dalej pójdzie to nikt z nas nie zostanie ;( tylko siąść i płakać, smutny ten wieczor…  Teraz czuje ze mafia przyjęła kontrole nad miasteczkiem, nie dajmy się miastowi, musimy współpracować

Offline

#53 2022-06-27 21:50:26

Dentysta sadysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 15
WindowsChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Masażysta napisał/a:

O nie!! Kolejnych dwóch z miasta zamordowała bezwzględna mafia! Przecież to dobrzy ludzie byli, co wam zawinili, jak tak dalej pójdzie to nikt z nas nie zostanie ;( tylko siąść i płakać, smutny ten wieczor…  Teraz czuje ze mafia przyjęła kontrole nad miasteczkiem, nie dajmy się miastowi, musimy współpracować

Oj,coś ten żal z deka nieszczery, jak na moje oko... A przynajmniej ja bym takiego posta nie napisał jako miastowy. Najpierw lamenty, potem wyrazy uznania dla mafii za celną zagrywkę, a na koniec takie niby wezwanie do współpracy i 0 konkretów w tym wszystkim [dblpt]tak[dblpt]

Offline

#54 2022-06-27 21:59:34

Kierowca rajdowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 13
AndroidChrome 103.0.5060.53

Odp: Forumowa mafia 4

OMG.. Co to sie znowu narobiło nigdy nie możemy ich dopaść pierwsi tylko mafia nas wybija i za chwile historia się powtórzy znowu.. Książę znowu spałeś i mszę się odprawia taki obowiązek twoj.
Ja jedze i myślę że duchowny nigdy nikogo nie uratował w historii naszego miasteczka.. Bynajmniej mnie nigdy nie uratował... Trzeba dobrze pomyśleć na jutro bo znowu bedzie żenada żebyśmy nie glosowali na pałe

Offline

#55 2022-06-27 22:16:27

Dentysta sadysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 15
WindowsChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Zgadzam się co do odprawiania mszy... W mafii po latach ks. nikogo nie uratował, ale dajmy mu jeszcze szansę, może się poprawi  [dblpt]tak[dblpt]
Kogo proponujesz na jutro kierowco?

Offline

#56 2022-06-27 22:53:56

Kierowca rajdowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 13
AndroidChrome 103.0.5060.53

Odp: Forumowa mafia 4

Właśnie nie wiem podejrzany każdy w sumie bo każdy każdego chce wykolowac i  czy mniej czy wiecej pisze to nie ma nic do rzeczy.. A może ktoś już coś wytropił.. W mieście różne są rolę społeczne, ktoś, coś?

Offline

#57 2022-06-27 23:25:10

Dentysta sadysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 15
WindowsChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Kierowca rajdowy napisał/a:

Właśnie nie wiem podejrzany każdy w sumie bo każdy każdego chce wykolowac i  czy mniej czy wiecej pisze to nie ma nic do rzeczy.. A może ktoś już coś wytropił.. W mieście różne są rolę społeczne, ktoś, coś?

Hm, jak na tak rozgarniętą osobę coś mało dajesz od siebie w tej edycji i czekasz na gotowe, a najlepiej jakby ktoś z rolą sam się ujawnił i podał na tacy. Może jednak warto odłożyć osobiste sympatie i miałem dobre przeczucie w 1 głosowaniu? Kto głosował na niewinnego dziadka,co jak sięokazało miał dobre intencje? Jesteś w tym zacnym gronie.Do tego mało konkretów. To są dowody i punkty karne obciążające Pańskie konto, Panie kierowco...  [dblpt]tak[dblpt]
Po dzisiejszych wydarzeniach obstawiam, że z masażystką gracie do jednej bramki.
A po 'robocie' chodzicie do kelnerki na schabowego z kartoflami i kapustą...  [sred])

Offline

#58 2022-06-27 23:33:14

Kierowca rajdowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 13
AndroidChrome 103.0.5060.53

Odp: Forumowa mafia 4

Ostatnio mało dawałam a dużą mialam role i mnie 3 razy chcieli ustrzelić.
Jak się wychyliłam to zaraz jak kulturysta niegdyś w naszym zacnym miasteczku polece out...
Bo oni tu nie chcą myślących tylko tych co można nimi sterować
Ja wybierając strzelam zawsze i wiesz o tym po moich szalonych tropach tylko tym razem nie trafiłam ale już jutro kolejna chwila prawdy

Wiadomość dodana po 08 min 17 s:
Z resztą tu zawsze miastowi wybijają sie pierwsi, mafia sobie czeka

Offline

#59 2022-06-27 23:52:48

Dentysta sadysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 15
WindowsChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Dużo w tym prawdy, lecz teraz jakoś nie chciałaś współpracować na pw... To nie przesądza o winie, lecz dowody są mocne. Muszę to jeszcze przemyśleć...

Właśnie nie wiem podejrzany każdy w sumie bo każdy każdego chce wykolowac i  czy mniej czy wiecej pisze to nie ma nic do rzeczy..

To już wiemy, zatem ponawiam pytanie, kogo proponujesz na jutro Panie kierowco?

Offline

#60 2022-06-27 23:56:16

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Upomnienie za brak postów otrzymują: Babcia klozetowa, masażysta.

W grze zostają:
Terapeutka dla par
Babcia klozetowa
Masażysta
Kelnerka
Kierowca rajdowy
Dentysta sadysta
Rzeźnik
Zachęcam do aktywności.


Mistrz gry

Offline

#61 2022-06-28 07:06:26

Kierowca rajdowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 13
AndroidChrome 103.0.5060.53

Odp: Forumowa mafia 4

Dentysta sadysta napisał/a:

Dużo w tym prawdy, lecz teraz jakoś nie chciałaś współpracować na pw... To nie przesądza o winie, lecz dowody są mocne. Muszę to jeszcze przemyśleć...

Właśnie nie wiem podejrzany każdy w sumie bo każdy każdego chce wykolowac i  czy mniej czy wiecej pisze to nie ma nic do rzeczy..

To już wiemy, zatem ponawiam pytanie, kogo proponujesz na jutro Panie kierowco?

Nie mam fuchy to się nie wychylam, ale zastanawiam się między 3 osobami: masażystka ( żal mnie nie przekonał), rzeźnik lub babcia bo na pewno ktoś kto wywalil dziadka jest w mafii a bynajmniej 1 osoba z tych dwóch bo to że nie ma postów i upomnienie to już kibicowskie wspomnienie i niby nieogar mnie nie zakręci..

Offline

#62 2022-06-28 12:15:34

Dentysta sadysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 15
WindowsChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Jaki dziś upał i pić się chce... Mieszkańcy pewnie drzemią w hamakach na swoich rodos.
Skupię się na swoich 3 głównych podejrzanych.
Może jakiś pierwszy sukces wleci? Najwyższa pora [dblpt]beer[dblpt]

Offline

#63 2022-06-28 12:45:10

Rzeźnik
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-24
Liczba postów: 11
MacintoshSafari 604.1

Odp: Forumowa mafia 4

No i wreszcie kierowca jakieś typy podał, szkoda tylko, że nie wie o pewnych istotnych faktach w śledztwie, sam osobiście mam dwóch podejrzanych z tego koniecznie musimy dziś wspólnie wykluczyć bo jak każdy rozłoży głos na innego to nikt nie wypadnie.

Wiadomość dodana po 07 min 12 s:
Dokonanajmy dziś wspólnymi siłami rozprawienia się z tymi mordercami, mafia zapewne rozbije słowem glosy na osoby postronne, bo nie ma pojęcia kogo tak naprawdę podejrzewamy a wtedy karty się odkryją!

Offline

#64 2022-06-28 12:58:51

Kierowca rajdowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 13
AndroidChrome 103.0.5060.53

Odp: Forumowa mafia 4

Rzeźnik napisał/a:

No i wreszcie kierowca jakieś typy podał, szkoda tylko, że nie wie o pewnych istotnych faktach w śledztwie, sam osobiście mam dwóch podejrzanych z tego koniecznie musimy dziś wspólnie wykluczyć bo jak każdy rozłoży głos na innego to nikt nie wypadnie.

Wiadomość dodana po 07 min 12 s:
Dokonanajmy dziś wspólnymi siłami rozprawienia się z tymi mordercami, mafia zapewne rozbije słowem glosy na osoby postronne, bo nie ma pojęcia kogo tak naprawdę podejrzewamy a wtedy karty się odkryją!

No dobra wal wprost jeśli sugerujesz że Ty to nie, to masażystka czy babcia?
Bo ja czegoś tu nie rozumiem...

Offline

#65 2022-06-28 13:33:41

Babcia klozetowa
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-22
Liczba postów: 11
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

Wybaczcie Staruszce, ciężko mi ogarnąć tego Srajfona. Napisanie jednej wiadomości zajmuje mi godzinę, a od kiedy Dziadka z nami nie ma jestem urobiona po łokcie. Szukam chętnych osób do pracy ze mną. Nie proponuje dużona godzinę No i robota gówniana ale miła atmosfera i bimberkiem swojej roboty uracze chętnych.

Offline

#66 2022-06-28 13:58:09

Kelnerka
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-22
Liczba postów: 8
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

Witajcie kochani w ten upalny dzień, serdecznie zapraszam na kawę mrożoną i ciekawe ploteczki [sred])

Offline

#67 2022-06-28 15:23:03

Terapeutka dla par
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 11
MacintoshSafari 604.1

Odp: Forumowa mafia 4

Smutny ten powrót z wakacji do rzeczywistości. Potwierdzam z notesem
w ręku, że Ksiądz przez trzy poprzednie edycje jak i wczoraj ani razu nikogo nie uratował modlitwą. Barman uchronił w poprzedniej edycji mieszkańców od mordu. Jak mu się odpłacili, wiemy wszyscy. O ile Kler nie odnosił sukcesów to we wszystkich edycjach Detektyw robił dobrą robotę. Także jest dla Nas nadzieja [dblpt])
Ja również mogłabym się założyć, że mafia nie zagłosowała na siebie i że rozłożyła glosy. Jeden na bank poszedł na  Dziadka. Zakładam wersję optymistyczną, że Detektyw jest z nami i sprawdził dwie osoby a w tym przynajmniej jedną z mafii. Nie wychyla się i bardzo dobrze. Są już pierwsze oskarżenia. Zaufam intuicji. Wydaje mi się, że wiem kto kogo sprawdził. Nie zamierzam ułatwiać głosowania mafii. Swój typ zachowam póki co dla siebie.

Offline

#68 2022-06-28 17:08:26

Kelnerka
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-22
Liczba postów: 8
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

Wciąż nie mogę się pozbierać po utracie dziadka klozetowego. Nie mogę dojść do siebie, taca leci mi z rąk.. wczoraj wracając z ciężkiej zmiany miałam wrażenie że ktoś czyha na mnie za rogiem gabinetu stomatologicznego ?. Byłam przerażona ?

Offline

#69 2022-06-28 17:23:34

Dentysta sadysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 15
AndroidChrome 103.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Kelnerka napisał/a:

Witajcie kochani w ten upalny dzień, serdecznie zapraszam na kawę mrożoną i ciekawe ploteczki [sred])

Kelnerka daje z siebie wszystko, szkoda że tylko w garkuchni i niespecjalnie jej zależy na wytropieniu szajki... Masażysta i kierowca również u mnie na cenzurowanym. Terapeutka wyjątkowo enigmatyczna jak na siebie... Może upał daje się we znaki,albo u baku pusto. Myślę,że trio wstępnie mamy. Nie wiem co tam ustalacie z kulisami,ale dobrze by było się zjednoczyć i nie zmarnować głosu. Są mocne kandydatury. Ja dziś trochę zarobiony,ale będę zaglądać na forum.

Offline

#70 2022-06-28 17:58:36

Kelnerka
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-22
Liczba postów: 8
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

Dentysta sadysta napisał/a:
Kelnerka napisał/a:

Witajcie kochani w ten upalny dzień, serdecznie zapraszam na kawę mrożoną i ciekawe ploteczki [sred])

Kelnerka daje z siebie wszystko, szkoda że tylko w garkuchni i niespecjalnie jej zależy na wytropieniu szajki... Masażysta i kierowca również u mnie na cenzurowanym. Terapeutka wyjątkowo enigmatyczna jak na siebie... Może upał daje się we znaki,albo u baku pusto. Myślę,że trio wstępnie mamy. Nie wiem co tam ustalacie z kulisami,ale dobrze by było się zjednoczyć i nie zmarnować głosu. Są mocne kandydatury. Ja dziś trochę zarobiony,ale będę zaglądać na forum.

Tylko winny się tłumaczy szanowny Panie dentysto. Na siłę podejrzewasz wszystko tylko żeby odwrócić uwagę od swojej osoby. Pamiętaj, że istnieje coś takiego jak kobieca intuicja??

Offline

#71 2022-06-28 18:16:30

Masażysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 8
MacintoshSafari 604.1

Odp: Forumowa mafia 4

Dentysta sadysta napisał/a:

Najpierw lamenty, potem wyrazy uznania dla mafii za celną zagrywkę, a na koniec takie niby wezwanie do współpracy i 0 konkretów w tym wszystkim [dblpt]tak[dblpt]

Wszyscy dziś milczą to milczę i ja

Offline

#72 2022-06-28 18:59:23

Babcia klozetowa
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-22
Liczba postów: 11
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

Ja tez mało się udzielam, ciężko mi sie odnaleźć w tej sytuacj, myśle ze dentysta nie jest w mafii ostatnio był dla mnie bardzo miły i zrobił mi piękna protezę, w końcu mogę jeść pyszne lubelskie cebularze bez maczania ich w herbacie.

Offline

#73 2022-06-28 19:36:33

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Wyniki głosowania
Dentysta sadysta - 3glosy (masażysta, kelnerka, kierowca rajdowy)
Kierowca rajdowy - 2 głosy ( dentysta sadysta, rzeźnik)
Masażysta 1 głos (terapeutka dla par)
Kelnerka- 1 głos ( babcia klozetowa)

Dentysta sadysta mieszka w mieście.
Przysługuje na pisanie mu napisanie testamentu do następnego głosowania.
Mafia nie śpi dlatego przyspieszymy w grę i mord mafii dzisiaj o 22:00


Mistrz gry

Offline

#74 2022-06-28 19:43:12

Babcia klozetowa
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-22
Liczba postów: 11
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

To teraz się zacznie, po cholerę eliminować najlepszego gracza ???? Wtf

Offline

#75 2022-06-28 20:27:35

Masażysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 8
WindowsChrome 102.0.5005.124

Odp: Forumowa mafia 4

co tu się dzieje ...cóż za emocje ..

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
jar - cry-electra - ppoz - ats - sjjajjja