Forumowa mafia

Mafia powróciła! Nikt nie może spać spokojnie...

Nie jesteś zalogowany na forum.

#76 2022-06-28 21:56:06

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Właśnie idąc ulicą obok rzeźni usłyszałem przeraźliwy trzask.
Okazało się że mafia wtargnęła do rzeźni, i pchnęła rzeźnika prosto do wielkiej maszyny do mielenia mięsa. Maszyna stanęła w miejscu a rzeźnik jeszcze okazuje funkcje życiowe ale jak długo tego nie wie nikt....
W  grze pozostają:
Terapeutka dla par
Kelnerka
Masażysta
Kierowca rajdowy
Babcia klozetowa


Mistrz gry

Offline

#77 2022-06-28 22:02:49

Terapeutka dla par
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 11
MacintoshSafari 604.1

Odp: Forumowa mafia 4

Strach wychodzić z domu.
Sama potrzebuję terapeuty po ostatnich wydarzeniach [dblpt]sick[dblpt]

Offline

#78 2022-06-28 22:17:33

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Nie trafna historia...  mafia pomyliła rzeźnika w innym pracownikiem rzeźni. Jak się okazało zbawiciel czuwał i zmydlił oczy mafi. Rzeźnik przeżył a pracownik został wciągnięty przez maszynkę, smutne ale prawdziwe. Do gry powraca rzeźnik, ciekawe czy wyciągnie miecz z kieszeni.
W grze pozostają:
Terapeutka dla par
Kelnerka
Masażysta
Kierowca rajdowy
Babcia klozetowa
Rzeźnik
Następne głosowanie jutro o 19:30
Mord mafii o 21:00


Mistrz gry

Offline

#79 2022-06-28 22:30:01

Rzeźnik
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-24
Liczba postów: 11
MacintoshSafari 604.1

Odp: Forumowa mafia 4

Tak jak myślałem, kelnerka nie miała żadnych podstaw by zagłosować na dentystę skoro to ja jej zarzucałem winy, wybrała dentystę i tym się jednoznacznie ujawniła ze należy do mafii, poza tym masażystka i kierowca mieli powód do wykonania tego głosu co daje im alibi jednakże wśród tych dwóch postaci jest kolejny z mafii a ostatni to oczywiście mózg tego całego procederu ale jego powinno zostawić się na koniec. Szkoda że babcia klozetowa mając kontakt z dentysta nie zagłosowała tak jak my dwaj stad mamy bardzo solidny problem.

Wiadomość dodana po 16 min 48 s:
Jutro każdy miastowy koniecznie musi zagłosować na kierowcę rajdowego, to świństwo jakie zrobili Dentyście musi zostać odpłacone z naddatkiem. Jak wypadnie kierowca to będzie na celowniku kolejny z mafiozów. Może być ciężko bo zostało nam mało osób jednak znamy wasze twarze wy paskudni mordercy!

Offline

#80 2022-06-28 22:47:05

Terapeutka dla par
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 11
MacintoshSafari 604.1

Odp: Forumowa mafia 4

Czyli mafia rozdzieliła głosy?
Problemem w tej grze jest, że często jak jesteśmy atakowani, będąc niewinni, nabieramy pewności, że atakuje nas mafia. A trzeba wyjść poza schematy. Ten kto mnie atakuje nie zawsze jest moim wrogiem. Może się tylko pomylił. A ten kto mnie nie oskarża nie musi być w mojej drużynie. Dentysta podejrzewał Kierowcę, Masażystę więc mieli teoretycznie powód, by na niego zagłosować. Jednemu było to zapewne na rękę. Kelnerka oparła się na intuicji…
Babcia już ma nie te ruchy . Trzeba było jej pomóc za wczasu . Szkoda, ale nie wszystko stracone.
Zbawiciel czuwa nawet w rzeźni.

Offline

#81 2022-06-29 06:43:51

Kierowca rajdowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 13
AndroidChrome 103.0.5060.53

Odp: Forumowa mafia 4

To ja tu się powinien obrazić bo cały czas jakieś do mnie pretensje.. No i się obrażam w takim razie.

Offline

#82 2022-06-29 06:46:02

Babcia klozetowa
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-22
Liczba postów: 11
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

No to jedynie był pech, dentysta udzielił mi info dopiero po tym jak oddałam mój głos, o 19:31 a ja zagłosowałam o 19:30, zmienić już nic nie mogłam.

Offline

#83 2022-06-29 08:36:38

Masażysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 8
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

Kurczę, nie sądziłam ze dentysta sadysta wyleci.. chciałam się tylko odegrać tym głosem na niego, a to był gwóźdź do trumny. Poczciwy człowiek, chcial dobrze dla nas, co my teraz bez niego zrobimy..

Offline

#84 2022-06-29 09:08:34

Babcia klozetowa
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-22
Liczba postów: 11
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

Masażysta napisał/a:

Kurczę, nie sądziłam ze dentysta sadysta wyleci.. chciałam się tylko odegrać tym głosem na niego, a to był gwóźdź do trumny. Poczciwy człowiek, chcial dobrze dla nas, co my teraz bez niego zrobimy..

No jak to co przegramy bo cudów nie ma więc proszę wszystkich miastowych głosujcie na kierowcę on jest w mafii sprawdzone info. Każdy kto nie zagłosuje na kierowcę jest w mafii sytuacja się wyklaruje.

Offline

#85 2022-06-29 10:21:46

Kierowca rajdowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 13
AndroidChrome 103.0.5060.53

Odp: Forumowa mafia 4

Też zagłosuje na kierowcę ale czy rajdowego ?

Offline

#86 2022-06-29 10:32:21

Masażysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 8
WindowsChrome 102.0.5005.124

Odp: Forumowa mafia 4

skąd sprawdzone info? dlaczego akurat Tobie mamy zaufać? no ale niech będzie, idźmy tym tropem bo nikogo z mafii nie uda nam się wyeliminować

Offline

#87 2022-06-29 11:20:12

Terapeutka dla par
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 11
MacintoshSafari 604.1

Odp: Forumowa mafia 4

Babcia klozetowa napisał/a:

proszę wszystkich miastowych głosujcie na kierowcę on jest w mafii sprawdzone info. Każdy kto nie zagłosuje na kierowcę jest w mafii sytuacja się wyklaruje.

Szkoda, że takie info nie padło dzień wcześniej.
Wiedzący więcej zachowali to dla siebie, by obserwować jak zagłosuje mafia.
Sami świata nie zbawicie. To nie krytyka. Sama nie wiem jak bym się zachowała będąc detektywem. Z perspektywy czasu - szkoda. Lepiej byłoby już żeby mafia wczoraj zagłosowała
na mafię.

Offline

#88 2022-06-29 15:35:13

Babcia klozetowa
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-22
Liczba postów: 11
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

Masażysta napisał/a:

skąd sprawdzone info? dlaczego akurat Tobie mamy zaufać? no ale niech będzie, idźmy tym tropem bo nikogo z mafii nie uda nam się wyeliminować

To bardzo prosta jestem z miasta detektyw oraz barman się o tym przekonali możecie mi zaufać także głosujcie na kierowcę rajdowego i nie róbcie (nic)  na własna rękę… to obżydliwe ??

Offline

#89 2022-06-29 17:04:38

Rzeźnik
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-24
Liczba postów: 11
Windows 7Chrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Babcia klozetowa ma jak najbardziej rację, poza tym miałem informację od detektywa, że kierowca jest w mafii, wszystkich proszę o zagłosowanie na niego, ten kto nie zagłosuje jest równoznaczny z przyznaniem się do winy za bycie mordercą.

Offline

#90 2022-06-29 17:16:28

Kelnerka
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-22
Liczba postów: 8
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

Rzeźnik napisał/a:

Tak jak myślałem, kelnerka nie miała żadnych podstaw by zagłosować na dentystę skoro to ja jej zarzucałem winy, wybrała dentystę i tym się jednoznacznie ujawniła ze należy do mafii, poza tym masażystka i kierowca mieli powód do wykonania tego głosu co daje im alibi jednakże wśród tych dwóch postaci jest kolejny z mafii a ostatni to oczywiście mózg tego całego procederu ale jego powinno zostawić się na koniec. Szkoda że babcia klozetowa mając kontakt z dentysta nie zagłosowała tak jak my dwaj stad mamy bardzo solidny problem.

Wiadomość dodana po 16 min 48 s:
Jutro każdy miastowy koniecznie musi zagłosować na kierowcę rajdowego, to świństwo jakie zrobili Dentyście musi zostać odpłacone z naddatkiem. Jak wypadnie kierowca to będzie na celowniku kolejny z mafiozów. Może być ciężko bo zostało nam mało osób jednak znamy wasze twarze wy paskudni mordercy!

Witajcie, widzę iż nasz rzeźnik bardzo dobrze przypatruje się pozostałym obywatelom. Hmm podejrzane…

Wiadomość dodana po 01 min 11 s:

Masażysta napisał/a:

skąd sprawdzone info? dlaczego akurat Tobie mamy zaufać? no ale niech będzie, idźmy tym tropem bo nikogo z mafii nie uda nam się wyeliminować

Idziesz za tłumem ? Może warto przemyśleć swój głos i zdjąć klapki z oczu ?

Wiadomość dodana po 02 min 54 s:
Proszę przemyślcie swoje dzisiejsze głosy bo ktoś tu ewidentnie chce nam zamydlić oczy ?

Offline

#91 2022-06-29 19:50:45

Rzeźnik
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-24
Liczba postów: 11
Windows 7Chrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

A jaką dajesz alternatywę panno Kelnerko? Ciągle tylko na każdą propozycję i wszelkie dociekanie prawdy odpowiadasz zbywająco i ucinająco dalsze tropienie mafii. Nic coś takiego nie wnosi a tylko próbuje tuszować coś co jest tropem!

Offline

#92 2022-06-29 19:59:40

Dentysta sadysta
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 15
WindowsChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

moja mowa będzie krótka,
tu potrzebna będzie wódka
bez pół litra nie rozbierze
to już koniec moich zwierzeń
kelnerka się podleczyła
dentystę zabiła


w taką farsę dawno nie grałem, ta edycja przejdzie do historii z wielu względów. na pewno szybkośmy się uwinęli...

w mafii są DRUKOWANYMI: terapeutka, kierowca rajdowy (sprawdzone przez det.) i prawdopodobnie masażystka, a kelnerka im pomaga wykańczać miastowych.
nie ma szans się odegrać, jak na dzień dobry w mafii jest co najmniej 7 osób, które im pomagają i razem głosują. spróbujesz coś więcej napisać niż 'gorąco dziś, zapraszam na kawkę', to mur betom cię zabiją na głosowaniu.


dziś zakończenie gry, więc małe podsumowanie:
w poprzednie edycji mówiłem wprost kto jest dobry,a kto zły i mnie wywalili, w tej postanowiłem się nie wychylać i działać za kulisami - efekt ten sam. jak wam się nie chce pisać, czytać i o zgrozo myśleć, to po co psujecie innym grę?
jak zwykle szkoda zmarnowanego czasu i sił.
dzięki dla rzeźnika za współpracę,myślenie, zaufanie i zaangażowanie, to miłe zaskoczenie,że nowy gracz się sprawdził doskonale. babka się za późno obudziła. postawę reszty pseudo miastowych przemilczę,żeby nie używać niecenzuralnych wyrazów. nie ma szans na wygraną w takim składzie.

jako pierwszą sprawdziłem terapeutkę (żeby nawiązać współpracę z dobrym graczem), no to niespodzianka - mafia, więc postanowiłem trochę ją podpuścić na priv (lecz za słabo). po przekazaniu mocy barmana od dziadka, miałem do wyboru użyć ją w 1 kolejce albo zachować. mogłem upić pewniaka terapeutkę, ale chciałem zatrzymać mord i przy okazji kogoś sprawdzić z duetu: kierowca-babcia. pech chciał, że wybrałem babkę i podwójny mord się udał. pozytywy takie,że opuściło nas 2 olewających grę zawodników i ubyło 2 podejrzanych (zakuwacz węży i babka). jeszcze przed otrzymaniem mocy barmana, w 2 sprawdzeniu wybrałem kierowcę (lekkie podejrzenia po pierwszym dniu + chęć nawiązania współpracy z dobrym graczem) - wynik trafienie mafii. plan był taki, żeby nie ujawniać detektywa,bo by zginął w 2 kolejce,a chciałem jeszcze zdążyć sprawdzić masażystkę i podrzucić 'gotowca' przed odejściem, kto jest w mafii. wyniki przeszły moje najśmielsze oczekiwania - wywalili mnie po raz drugi w zamian za dobre serce. a może głupotę,że zgodziłęm się wrócić do tego sin city?

mimo wszystko mogłem zagrać lepiej: zachowawczo upić terapeutkę, mocniej namawiać ją,żeby pomogła wywalić kierowcę (możliwe,że trochę mi ufała) i pilnować głosowania babki. 3cia osoba i tak się wysypała swoimi postami po głosowaniu - terapeutka mafia! pech chciał,że wczoraj byłem w robo bez zasięgu i czasu. obowiązki nie pozwoliły mi odświeżać forum co minutę i kontrolować sytuacji. efekt wiadomy - wczorajsze głosowanie zakończyło de facto grę, sędzia ma tylko 1 głos, przy remisie wygrywa mafia itd. babka dostała pw z propozycję współpracy zaraz po 1 mordzie, lecz zignorowała ją przez dobę, odezwała się o 19.30, ja coś opisałem 19,31 czy jakoś tak, już nieważne. może te sekundy zdecydowały? a może nic by nie zmieniły, nie dowiem się już... ciekawi mnie tylko czy przy wyniku 3-3 grająca w filmie 'nic nie widziałem, nic nie słyszałem' terapeutka pomogłaby mi przetrwać i wywalić niegodziwca kierowcę, czy ratowałaby koleżankę z kartelu? nie widziała racjonalnych argumentów moich i dziwnej gry swoich koleżanek,a tylko pisała im wspaniałe mowy obronne. obstawiam,że nie przepuściłaby okazji i mnie wywaliła. w przeciwnym razie mielibyśmy kruchą przewagę i nadzieję na wygraną. mogło być naprawdę ciekawie się skonfrontować z szefową mafii, lecz nie wierzę że tym składem by się udało odnieść zwycięstwo. smutne

dałem z siebie ile mogłem, wszystko na nic. trzeba było przewidzieć rzeczy,które się fizjologom nie śniły i o wiele więcej, żeby to wygrać. to za dużo na jednego skromnego dentystę sadystę.

zemsta antylopy się udała. ja się nie odegrałem i już straciłem resztki nadziei, że kiedyś nadejdzie ten dzień  [dblpt]tak[dblpt]  [dblpt]stupid[dblpt]  [dblpt]beer[dblpt]

dziś tak sobie z dziadkiem siedzimy na stołkach przed domem w to słoneczne popołudnie przy półkwaterce i myślimy, że warto zmienić nazwę gry na "farsa po latach". trochę sarkamy na okrutne czasy, w których przyszło nam żyć, a trochę żartujemy z samych siebie,żeby nie zwariować do reszty. i już nie wiemy czy się śmiać, czy płakać.
reszta jest milczeniem...
kurtyna

Offline

#93 2022-06-29 20:09:51

Dziadek klozetowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 8
MacintoshSafari 604.1

Odp: Forumowa mafia 4

Cale szczescie ze nie bralam udzialu w tym dramacie.
Tragikomedia z udzialem co niektorych. Zal patrZec na bezradnosc osob ktore nie wiedza po co tu sa. Zero analizowania glosowan tylko gadka o swoim zawodzie ktory nie ma w tej grze de facto nic do rzeczy.
Mamy szukac MAFII a nie zapraszac na obiady i rozmawiac o pogodzie. Szkoda ze niektorzy nie zrozumienili idei tej gry. Moze poprostu nie wiedzieli w czym biora udzial. Wielka szkoda osob ktore rzeczywiscie sie przylozyly.

Offline

#94 2022-06-29 20:11:33

Kierowca rajdowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 13
AndroidChrome 103.0.5060.53

Odp: Forumowa mafia 4

Dziękujemy Ci za grę dentysto, byłeś równym przeciwnikiem i dobrym graczem ale dobrymi chęciami wiadomo jak się wychodzi, ja ze swojej strony głosuje dziś na siebie aby sprawiedliwości stało się zadość.
Amen

Offline

#95 2022-06-29 20:12:39

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Wyniki głosowania:
Kierowca rajdowy: głosy (babcia klozetowa 2x sędzia, Kelnerka, Terapeutka dla par, masażysta, kierowca rajdowy
Usłyszałem trzask, gdy kierowca rajdowy rozbił się o kartony nicznym Hanka Mostowiak, był on w mafii i właśnie poszukują nowego kierowy, bo w dalszym ciągu mają się świetnie.
Przypominam że w dniu dzisiejszym odbędzie się również mord mafii o godzinie 21.30.
Kierowcy przysługuje napisanie testamentu najpóźniej do następnego głosowania.


Mistrz gry

Offline

#96 2022-06-29 20:40:07

Babcia klozetowa
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-22
Liczba postów: 11
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

Miło mi było z wami zagrać, pewnie dzisiaj zginę, jeśli tak to głosujcie na masażystę. No i będziecie musieli korzystać z Toi Toi

Offline

#97 2022-06-29 21:05:59

Terapeutka dla par
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 11
MacintoshSafari 604.1

Odp: Forumowa mafia 4

Muszę wam coś wyznać. Mordujemy Rzeźnika. Niech nie bierze tego do siebie. Bardzo lubimy mięso i cenimy jego usługi zwłaszcza w sezonie grillowym. Czuję oddech detektywa na plecach.
Zakładam, że Księdza dawno nie ma, bo wczoraj ślepy by trafił z modlitwą. Zostaje więc 2:2 a w remisie decyduje mafia, a byśmy sobie z Masażystką nie żałowały. Zostawiamy Kelnerkę i Babcię klozetową na imprezę na cześć mafii. Wyjeżdżamy po after party do Hiszpanii i zostawimy miasteczko w spokoju.

Offline

#98 2022-06-29 21:18:25

Dziadek klozetowy
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-23
Liczba postów: 8
MacintoshSafari 604.1

Odp: Forumowa mafia 4

Ufff w koncu mafia sobie poszla … zostawiacie ale juz puste miasto …musi sie znowu zasiedlic  [dblpt]P

Offline

#99 2022-06-29 21:58:34

Wujek Kamil
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-25
Liczba postów: 75
AndroidChrome 102.0.0.0

Odp: Forumowa mafia 4

Ale mafia was zrobiła.
Nie wykończyliście ich wszystkich ostatecznie.
Wielki powrót mafii już wkrótce.
Podsumowanie dodam jak napisze.

Ostatnio edytowany przez Wujek Kamil (2022-06-29 21:59:00)


Mistrz gry

Offline

#100 2022-06-29 22:13:08

Babcia klozetowa
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-22
Liczba postów: 11
MacintoshUnknown

Odp: Forumowa mafia 4

Dziadek chodź pójdziemy na ta terapie i może mi wybaczysz. A tym czasem dziękuje za grę.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
akwatuberzy - imvupolska - freepols - netliferpg - setcraft